Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzem vissza a srácot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza a srácot?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, van egy fiú aki 15 éves. Nyáron tök jóban voltunk sok dolgot együtt csináltunk, nyaralni együtt mentünk, elmentem hozzájuk stb...Egyszer én megmondtam neki(még nyár elején), hogy nekem tetszik és ö azt válaszolta, hogy neki ehhez még idö kell, még nem ismer. Többet nem hoztam fel a témát. A jelekböl következtetve tetszettem neki. Nyár végéig jóban voltunk augusztusban találkoztunk és akkor megbeszéltük a következö találkát, de onnantól kezdve fel sem hívott nem is irt semikor, és amikor én felhívtam le akart rázni. Késöbb megtudtam, hogy van egy 14 éves lány akivel annyira jóban vannak, hogy az öszi szünetet ís együtt töltötték. Ès annak a 14 éves lánynak olyanokat irogat, hogy hiányzol...pedig nem is járnak...

jártam már azóta 2 fiúval is de rájöttem, hogy még mindig ezt a nyári fiút szeretem. =(


2010. febr. 22. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
15 éves pasitól ne várd,hogy komolyan vegyen,a fiúk sokkal később érnek,ő még szórakozni akar,nem komoly kapcsolatokat...
2010. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, de azóta már eltelt egy év...és nem értem, hogy mit csesztem el, hogy már barátok sem vagyunk...=(
2010. febr. 22. 22:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem csesztél Te el semmit.

Bocs, hogy ezt mondom de a gyerek a hülye.

Ha eddig nem lépett, akkor szerintem már nem is fog. Majd jön valaki más.

2010. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!