Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elfelejteni őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni őt?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom megőrülök ezért a lányért és mostmár tényleg nincs esély arra hogy visszahóditsam, mert mi már voltunk együtt de vége lett...

És én nem tudom elfeledni egyszerüen akármennyire vagyok vele gonosz,utálatos... nem tudom!


Segitsetek könyörgöm megbolondulok! (16 éves fiú)

{ nem tudok elmenni szórakozni meg ilyenek mert felesleges mert biztos h nem jövök össze ugy lányal ha nem szeretem}

kérlek igy válaszoljatok. Nagyon hálas vagyok, köszönöm!


2008. aug. 28. 22:16
 1/6 anonim válasza:
100%
üdv. emlékszem mikor én is 16 voltam (most 20) és az első barátnőmet nagyon szerettem. 1 év után elhagyott... én is így voltam vele hogy soha senki nem fog többet velem összejönni meg hogy nem leszek többet szerelmes... ha a lány nem érzi azt amit te szeretnél és nincs esély rá hogy ezen változtass próbáld meg elfelejteni... ez változó menyi ideig tart mindenkinél...nekem 1 évig tartott hogy elfelejtsem és a szakítás után kb 5 hónapra már volt más akit eleinte nem szerettem de a végén már jobb volt mind az első. szóval ha nem tudod visszaszerezni próbálj meg felejteni. ez az a dologban amiben nem szabad erőltetni semmit mert csak rosszabb lesz... a végén még utáni fog és még jobban elásod magad nála... ha úgy érzed hogy van esélyed próbáld meg de ne erőltesd ha nem akarja. ha nem akarja felejts. remélem tudtam segíteni... sok sikert
2008. aug. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet h nem foglak megvigasztalni, e azért van benne vmi: a közös karmátokat teljesítetétek, már nincs dolgotok egymással ebben az életben, nem egymásnak vagytok teremte. vigasztaljon eza tudat. biztos van oylan lány, akit neked teremtett az ég, és bolgok leszel vele. habár, nem udom, mennyire hiszel az ilyen dolgokban...
2008. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a 2. válaszadó vagyok, légyszi írd meg, h mi a véleményed arról, amit írtam :)
2008. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
még mindig a 2. vagyok :S :D : nyugodtan menj el szórakozni, próbálj kikapcsolni, meg mindjárt itt a suli, az úgyis leköt, szóval tereld el a gondolataidat. járj nyitott szemmel, bármikor betoppanhat az igazi :) vagy egy oylan lány, aki feledtetni az előzőt.
2008. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök hogy irtatok és nem csak leszoltok hanem próbáltok segíteni meg minden elöször megszeretném köszönni mindenkinek és ugy érzem hogy valamennyit segített de akkor is szeretem erről nem tehetek...

köszönöm hogy meghalgatattok!

2008. aug. 28. 22:43
 6/6 anonim ***** válasza:

én is ugyan így vagyok, csak lányba

illetve már asszem lábalok kifelé a dologból

azt tudom javasolni, h ne beszélj egy ideig a csajjal, ismerkedj új emberekkel és próbálj ki új dolgokat, vagy egyszerűen csak járj el haverjaiddal pl biliárdozni

egy új hobbi vagy társaság nagyon sokat tud segíteni, hogy hamarabb túllegyél rajta

2008. aug. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!