Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért flörtölnek a pasik más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért flörtölnek a pasik más lányokkal, ha egyszer van barátnőjük?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
na látod ez baromi jó kérdés...
2008. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
mert sok szemét pasi van akik nem törödnek más érzéseivel mostanában. És engem nagyon idegesít. De ösztön :S Amúgy fiú vagyok .szia
2008. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
idegesít?? wow akkor te normálisabbnak tűnsz:L
2008. aug. 28. 22:28
 4/15 anonim válasza:
Azért mert egyel nincsenek megelégedve, de ez nem szép tőlük .Ha vkinek van barátnője akkor az maradjon meg mellette és ne kacsintgasson más lányok után.Azok a pasik meg akik a baratnőjük mellett más lányokkal flörtőlnek azoknak nem való baratnő,azok csak flörtölgessenek olyan csajokkal akik nem vágynak kapcsolatra.Ha az én barátom más csajjal flörtölgetne azon nyomban kiadnám az útját, de szerencsére nálunk ez nem fordult elő és bizom benne hogy nem is fog
2008. aug. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
tisztelet a kivételnek..
2008. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Attól, hogy diétázok, az étlapot még megnézhetem, nem?


A flört nem tudom, hogy számotokra mit jelent, de mondjuk a szemezés, vagy ilyesmi nem bűn. Egy férfinak is jól eshet, ha érzi, hogy tetszik más nőknek is. Attól, hogy szemezek valakivel, vagy neadj Isten beszélgetünk, még nem történik semmi.


A megcsalást én is elítélem, de a flörtölésen nem tudom, miért kell kiakadni!

2008. aug. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
azért, mert mondjuk egy srác flörtöl velem, szépeket mond..stb..akkor ha megtudná a barátnője nem örülne neki!!!és én nem szeretek másokat becsapni...
2008. aug. 29. 09:40
 8/15 anonim ***** válasza:

Egy flörtöt (egy alkalomra szóló kis kacérkodást) nem kell, és nem is szabad komolyan venni. Ha egyik fél sem veszi komolyan és mindenki tudja, hogy hol a helye, akkor nincs semmi bonyodalom :)


Amúgy a flörtölés egyfajta biztosíték, hogy mások szemében az illető még mindig vonzó :) Annak ellenére, hogy párkapcsolatban él és akár szereti is a párját. Ez tényleg ösztön, szerintem abból ered, hogy alapvetően nem vagyunk monogám lények.

2008. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
és ha vkinek a pasija azt írja egy másik lány képéhez h baszottul szexi?na erről mit gondoltok?
2008. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"azért, mert mondjuk egy srác flörtöl velem, szépeket mond..stb..akkor ha megtudná a barátnője nem örülne neki!!!és én nem szeretek másokat becsapni..."



Ha valaki "csapja a szelet" (szépeket mond) a szerintem nem flörtölés, az már csajozás. Ez tényleg nem szép!

2008. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!