Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tehetem szebbé a reggeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tehetem szebbé a reggeli ébresztést?

Figyelt kérdés
Már volt hogy csókkal ébresztettem a párom, ágyba vittem a reggelit, reggeli szeretkezés.Irjatok vmi más meglepetést is.Ti mivel lepitek meg a párotokat ébredéskor?
2008. aug. 28. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass vele legközelebb magadnak reggelit attól biztos meglepődik!!!:)
2008. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

orális szex. annál nincs jobb ébresztő.


én anno még kávét főztem a páromnak, anélkül ő meg se tudott moccani, én meg sose kávéztam. namost amit én csináltam, abba volt minden, nutella, tej, cukor, tejszinhab, azon meg csokiöntet. csoda, hogy nem hizott el tőle. viszont izlett neki nagyon :D

2008. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Simogasd,bárhol ahol éred.Meg vakargasd a hátiját a fejét.Szerintem ezt minden pasi imádja.
2008. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
49%
fogmosassal:)
2008. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én olyan erősen hozzábujok és szoritom amennyire csak szeretem.mindig mosolyt csalok az arcára.mellesleg romantikusabb mint a szopás:)
2008. aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Aki hamarabb megébred az hozza az ágyba a reggelit, ugyhogy én is részesülök eme kényelembe nem csak ő, kávét meg egyinkünk sem szereti.Helyeslem az utolsó válaszoló hozzászólását
2008. aug. 28. 15:55
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
az lehet, hogy romantikusabb, mint a szopás (amúgy én orált irtam, azt ugye kaphassa lány is), de a kérdés az volt, hogy melyik a szebb. persze pasija válogatja, hogy ki minek örül jobban.
2008. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
tény hogy más a testi és a lelki öröm.node a szeretetet ritkán fejez ki a reggeli szopás.szerintem
2008. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nyugodtan megcsinálhatod mid amit írtak, hiszen nem egy reggelsől van szó. Én csináltam olyat, hogy amikor a párom alszik (lány vagyok) akkor OTT cirógatom, amire feláll neki és én szépen ráülök, és sok-sok puszival keltem, amire elveszti a fejét... Imádja, hogy merész vagyok. Amúgy az orál se rossz. Meg persze sok csók, vagy valami kedvenc reggeli ételt veszel vagy csinálsz neki. Én van, hogy a telefonján csinálok egy képet és odaírok sok aranyos dolgot, és az lessz a háttere, persze megváltoztatja, de nagyon hálás érte:) Fényképet csinálok róla mikor alszik, Kakaót főzök (HÁZI, igazi, nem a nyuszis kakaó) Vagy készíts valami nagyon finom fürdőt, és te ébreszd fel piszival, és beinvitálod egy közös pancsira (persze ha nincs helyhiány) Remélem tudtam segíteni, sok sikert:)
2008. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem aztmondta a barátom h NAGYON ÖRÜLNE neki ha egyszer ugy ébreszteném fel h orálisan kezdem el elégítenii... :P
2008. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!