Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen a párotokkal a reggeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a párotokkal a reggeli ébredés?

Figyelt kérdés
Ma reggel a barátomnál ébredtem,és én úgy hiányolom az összebújós reggeleket,a puszikat. Jó, tudom,ő megy dolgozni, 7-re,én nyári szüneten vagyok,de akkoris. Kikel az ágyból,semmi puszi,ölelés, fürdő,felöltözik,menjünk. Mikor elválunk,akkor kapok 1 puszit a számra.Látom ideges reggelente,nem nyaggatom.Nálatok milyenek ezek a reggelek?
2009. jún. 30. 09:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én csak néha alszom nála, illetve nem sokat, de egyszerűen csodálatos, hogy valaki akit imádok ott fekszik mellettem...

Mindig együtt kelünk, ha ott vagyok,vagy ha én előbb kelek, akkor azért mert tanulok

2009. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Párom több mint 1 hónapja alszik nálunk. Imádok mellette felkelni, ő sokszor átölel és csókolgat, puszilgat indulás előtt. Néha egy kis szex is belefér ;) De sajnálom, hogy minden reggel olyan korán elmegy.
2009. jún. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki, hogy igényeled a dédelgetést.
2009. jún. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Állandóan,hónapok óta ezzel piszkálom,hogy nekem több érintésre,puszira van szükségem,a végén már az volt, ő besokallt, hogy ennyit nyafogok,pedig szerintem ez alap egy kapcsolatban.Ha kérdezem,mondja szeret, nem akar elveszteni,és nincs más. Mégsem értem ezt,nem alszok nála gyakran, és mindig ő hív,hogy legyek vele.Azzal magyarázza neki a tudat a fontos,hogy mellette vagyok,de ha nekem ez nem elég?
2009. jún. 30. 09:58
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mond el neki hogy mit hiányolsz és kérd meg hogy amennyire lehet adja meg neked ezt, mert neked ez ad biztonságot, jó kedvet egész napra.

Azért tapogatózhatsz nincs e valakije, de nem biztos hogy ez a baj, lehet nagyon stresszes a munkahely, vagy van valami gondja bent. Lényeg hogy beszéljetek róla, beszéljen ő is. Ha meg netán van valakije, amit azért nem hiszek így első körben, akkor mond el neki hogy azt is mondja el, mert te bízol benne.

De amúgy majd meglátod mikor dolgozni jársz milyen stresszes vagy reggel, meg mikor elszürkülnek a napok, a pároddal az életetetek, mikor a gondok veszik át a szerepet. Sajnos az elszürkülés ellen nem tud mit tenni az ember. Attól még szereti a másikat, de már nem dúl úgy a szerelem mint az elején. Az ember átalakul.

Persze vannak praktikák amivel mindig kicsit lehet dobni újra a kapcsolaton, de meg kell tanulni az életet, ami nagyon nehéz tud lenni. Ez függ embertől, sok mindentől, ki hogy vészeli át a nehezebb időszakokat stb., meg hogy milyen társ van vele, mennyire beszélik meg a dolgokat, mennyire tudnak egymásnak kinyílni, akár munkahelyi problémával kapcsoaltosan is stb.

Azt hiszi az ember míg tanul, hogy az a legnehezebb probléma amit ő akkor átél, de amikor más dolgozik az ember más, monotonabb stb. stb. Ahogy egyre felnőttebb és egyre önállóbb az ember egyre több dolgon van túl, egyre edzettebb, tapasztaltabb, de közben egyre szürkébb is kicsit, mert elveszik ebben egy kicsit. Ez saját tapasztalat! Ez persze nem rossz, csak az életet tanulni kell!

úgyhogy próbálj vele beszélni! Aztán majd látod!

Majd írd meg mi volt a gond!

2009. jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Közben írtál választ! :)
2009. jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

van, aki egyszerűen ilyen mufurc reggelente, és utál felkelni, munkába indulni.

ne aggódj :)

az első válaszoló meg egy nagy barom :D

2009. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad nyafogni. Nem. Tűrj. Te most szabad vagy, nyári szünet, ő meg nem lehet veled, rossz ez neki is hidd el, de jó ha vele vagy mikor hazamegy. Közben bent a munkahelyen dúlnak a gondok, a nehézségek.

Egyszer egy este menj el hozzá, monduk a hét utolsó dolgozós napján, vagy mikor másnap nem dolgozik, főzz neki finom vacsorát, teremts hangulatot és mikor hazajön csak öleld át csendben és ne ejts szót magadról, meg hogy neked rossz hogy nincs veled, hanem érezze magát csak ő fontosnak, amibe te benne vagy és megérted, bár nehéz megértened, ezt érezze. Akkor érzeni fogja hogy mennyire érett vagy. Remélem érted, illetve mikor ott leszel remélem érteni fogod amiket most ideírtam!

Sok sikert!

2009. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
akkor előbb vagy utóbb majd otthagyod, és akkor meg majd ő fog nyavalyogni, hogy ugyan miért..
2009. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát ez de hülyeség, most miért nem lehet azt elképzelni h vki utálja a munkahelyét csak simán? énse mennék dolgozni vigyorogva ha olyan helyre kéne mennem, reggel énse szólok senkihez se, jobb ha mindenki hagy...amúgmeg könnyen rájöhetsz h miért van ez, pl. aludj egyszer olyankor nála amikor reggel nem megy dolgozni, szabadságon van vagy ilyesmi, és nézd meg h akkor hogy viszonyul
2009. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!