Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodok az első barátomról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok az első barátomról?

Figyelt kérdés
Az első barátomról álmodok mostanában,pedig nem voltam szerelmes belé és nem hiányzik és kb. 3 éve szakítottunk,de semmi csók nem volt,mert még "kicsik" voltunk.Megutáltam egy életre,és most van egy barátom már több mint másfél éve és nagyon szeretem és belé szerelmes vagyok.Mégis miért álmodok az elsőről?Nem volt felejthetetlen!!!!
2008. aug. 28. 11:04
 1/2 anonim válasza:
Szia!Hát ha már nem szereted akkor semmi okod aggodni. Lehet hogy a mostani barátod szereted de mégis lehet hogy az elöző barátoddal mást is eltudsz képzelni amit a mostanival nem. Nálam ez volt.
2008. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bizti h nem mert a régi mostmár füvezik,és nekem nem kell olyan.És vele biztos h nem tudok elképzelni semmit.
2008. aug. 28. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!