Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hete felvett egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hete felvett egy srác msnre, iwiwen látott.Sokat beszéltünk már, nagyon kedves velem. Becézget, cicának hív, meg drágám, azt írta, h. nagyon szeret. Csak egy baj van, 7 hónapja van bnője. Akkor miért másnak csapja a szelet?

Figyelt kérdés
Egy hete felvett egy srác msnre, iwiwen látott.Sokat beszéltünk már, nagyon kedves velem.Becézget, cicának hív, meg drágám, azt írta, h. nagyon szeret.Csak egy baj van, 7 hónapja van bnője, és nem hiszem, hogy szakitani akar vele miattam.Nekem nagyon tetszik a srác, azt mondja, h. naon szép vok, jól megértjük egymást, bármiről eltudunk beszélgetni.Pedig eddig csak msnen beszéltünk, és csak 7 napja!Nem tudom miért ámit, vagy komolyan gondolja.Többször mondta,h. Nagyon sajnálja h. van bnője, ha nem lenne, nagyon szerelmes lenne belém.Egyik este írta, h. milyen jó lenne ha ott lennék vele.Meg mien kár, h. messze vok.Szomszédos településen lakunk.Nem is szeretném, h. szakitson miattam a bnőjével miattam, mert akkor ezt velem is megtenné egy másik lány miatt.De akkor nem is akar semmit, csak ismerkedik, barátkorik, szédit.Ha vkinek van bnője, akkor miért másnak csapja a szelet?Mindig írja, h. drága, baba, egyetlenem.Ilyeneket ír?ÉN nekem nagyon szimpi, szó nélkül összejönnék vele, csak a bnője az akadály.
2008. aug. 27. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szédít ne éld bele nagyon magad.Nekem is volt ilyen bár nem becézgetett, de talizni akart, közbe barátnője volt, és nem jött el, kb ez is olyan lehet.Keress olyat aki szabad és megbecsüli a barátnőjét
2008. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen fiuk csak "trófaákat"gyüjtenek a meglevő biztos barátnő mellé.Én nagy ivben kerülném a helyedben,a barátnőjét pedig csak sajnálni tudom.
2008. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
figyu.komolyan nem érdekled már rég szakított volna
2008. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
a barátnőjével ha annyira érdekelnéd!!!!
2008. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is volt ilyen esetem kb.10 éve.A pasinak volt egy barátnője,igaz kevesebb ideje,aztán ő ott is hagyta miattam,de én előbb ott hagytam a pasit már,pont azért mert így nem akartam tőle semmit.Ő is ugy kezdte,ha nem lenne barátnője,aztán ő lépett is,csak én előbb léptem,mint ő.

Ez a pasi még nem lépet ezek szerint,csak irogat szépeket.

Szerintem szállj ki ebből az egészből és keres egy szabad fiút.

2008. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem várom el tőle, h. szakitson velem a bnőjével, hisz eddig csak msnen beszéltünk, egy hétig..élőben még nem is taliztunk..szal szerintem nem vészes a dolog
2008. aug. 28. 12:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak ámít... Jó neki ez így... egyébként megsúgod, hogy melyik megyében laksz? :)
2008. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!