Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el bnőmnek, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el bnőmnek, h valószínű megcsalja a pasija?

Figyelt kérdés
Rövien a történet annyi, hogy van egy srác, aki régebben is állandóan nézett... Nemrég ismertem meg az egyik bnőmet, akivel azóta nagyon jóba lettem. A srác pedig vele jár már régóta, akkor is jártak amikor ezeket csinálta. Meg hallottam dolgokat róla, h ezzel meg azzal kikezdett és valószínű h történt is valami köztük, de nincs rá semmi bizonyítékom. Valamint egyik ismerősömmel is most ugyan ezt csinálja. Hogy mondjam el a bnőmnek, vagy hogyan szerezzek bizonyítékot? Mert azt nem akarom hogy bekavarjon és miatta összevesszek a barátnőmmel.
2010. febr. 19. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
magánnyomozó irodát próbáltad?
2010. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogyha valaki egy párkapcsolatban van, attól még nem vakul meg.. Nekem is van barátom, de ha látok egy jó srácot lehet, hogy én is elkezdem bámulni, hogy "milyen jól néz ki". És a nézés tudtommal még nem megcsalás. Az meg, hogy ez meg az ezt és azt mondta.. Hát nem mindig igaz. Amíg nem hallottál konkrétan olyat, hogy ezzel és azzal ez meg az volt, addig te is rosszul jöhetsz ki ebből ha beleszólsz.
2010. febr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!