Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kedves srácok hoppon maradnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kedves srácok hoppon maradnak?

Figyelt kérdés
Várok ide tapasztalatokat,véleményeket mindkét nemtől...:)Amúgy én is rendesnek tartom magam,igaz pár csaj ennek pont az ellenkezőjét állítaná:D
2010. febr. 19. 21:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Na,nem is gondoltam volna,hogy ilyen hamar lesz ennyi válasz...Érdekes volt olvasni a hozzászólásaitokat. Az külön meglepetés,hogy a csajok között is van,aki a ,,Kedves vagyok,hoppon is maradtam" elvet vallja...

Nekem most éppen van valami kialakulóban egy viszonylag értelmes,kedves,és csinos csajjal (a korom 22 év:).

Ami engem illet, volt a suliban egy csaj,akivel nagyon jó barátok voltunk,és elhatároztam,hogy amint lekopik a pasija-akkor már rosszban voltak-nyitok felé. Erre egyik reggel mire mentem be a suliba? A padtársamnak-aki szintén haverom volt-gratuláltok a többiek,hogy összejött szóban forgó csajjal(gyomorrúgás szerűen ért a dolog),akivel rajtam keresztül kezdett haverkodni:P

Ezután egy buli éjszakáján elmesélte nekem,hogy mennyire fontos vagyok neki, én voltam az első barátja a suliban...azóta is együtt van a másik sráccal. Amúgy a suli vége óta nem nagyon beszélünk,szerinte megbántottam...


C'est la vie, de dühítő volt a dolog:)

2010. febr. 19. 22:42
 12/12 anonim ***** válasza:
amugy egy jó oldala van annak ha kedves srác talál eccer magának 1 társat. ha egy macho mann összejön valakivel max 1 honap de a kedves rácok sokkal tovább húzzák. ezzel azt akarom mondani h nem is a kedveséggel van a baj hanem h sok csaj megijedt attol h komoly kapcsolat.
2010. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!