Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kedves srácok hoppon maradnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kedves srácok hoppon maradnak?

Figyelt kérdés
Várok ide tapasztalatokat,véleményeket mindkét nemtől...:)Amúgy én is rendesnek tartom magam,igaz pár csaj ennek pont az ellenkezőjét állítaná:D
2010. febr. 19. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

általában


16/f

2010. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vannak kedves srácok?:S
2010. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy gondolom ahogy az 1.

L/15

2010. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Bakker, nekem van tapasztalatom.:D Egy lány, két fiu. Én az egyik fiu. A másik egy beképzelt machoman, én meg egy szimpla gyerök(nem visszahúzódó, de nem is "telidumálomazagyad" típus. kedves vagyok, de nem nyomulok annyira a kedvességgel sem). És ez a lány mégis a kéthónapos machomant választotta. Azóta nem tisztelem kellően a lányokat..:S Persze van kivétel.:)

17f

2010. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hmm..én esetem..van 2 csaj..én az egyik,másik egy ribanc..melyik kellett a pasinak? naná,hogy a ribanc;)
2010. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
hát szerintem akkor te nem is vagy fiú! el kell tudni adni magad! a kedvesség nem mindig célravezető, de egy olyan erény, amely nélkül normális csajt találni nem fogsz!
2010. febr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha kedves is vagy légy közömbös a kiszemelt lánnyal szemben, az feltűnő számára és a lányokat ez ingerli.
2010. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is voltam már kedves, semmire nem vittem vele. Inkább választott a kiszemeltem egy tapló cigányt.
2010. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia

Én nem hinném, hogy hoppon maradnánk mi kedves srácok, csupán nekünk sokkal nehezebb megtalálni a párunkat, mint másoknak! Sok lánnyal találkoztam aki mindenféle szépet leír és számára Te vagy a tökéletes aztán jól átveri a fejed... Néha nekem is elmegy a kedvem tőlük, de aztán eszembe jut, hogy tulajdonképpen Ő nem érdemelt meg engem... ezzel a tudattal jobbnak tűnik a dolog.


Úgyhogy nem hiszem, hogy hoppon fogunk maradni, csak figyelni kell és meglátni azt a személyt, akinek fontosak ezek a dolgok...


Nem tudom, tudtam-e segíteni, de mivel tapasztalatokat vártál, én ezzel szolgálhatok! :)


F/23

2010. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igazából majd ki fog nőni az összes csaj abból, hogy nekik mindenáron bunkó csávó kell... rá fognak jönni, hogy sokkal biztosabb hátteret tud nyújtani egy kedves fiú. Csak ez olyan 18 éves koruk körül lesz. Akkor jön el a mi időnk :)
2010. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!