Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni mit tegyek!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni mit tegyek!?

Figyelt kérdés
Már 2hónapja együtt vagyunk a pasimmal én nagyon szeretem és szerelmes is vagyok:)Ő volt az első szexben és imádom meg minden de ő nem szerelmes és azt mondta ha lefogyok az lesz.Nem értem őt ezt 2hónap után mondta és tudta már az elején 170 cm és 60kg vagyok :( ő 24 én 16 és a korom is zavarja őt de nem értem ezt miért most mondta????
2008. aug. 27. 09:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

találsz jobbat fiatal vagy....ne ragaszkodj hozzá mert első volt neked!! vedd könnyen és akkor nem fáj a szakítás.


hát szerintem azért most mondta mert már megkapott!

2008. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia, en is osztozom az elottem levoek valaszaval. a sulyod es a korod az kifogas. mikor megismert akkor is tudta. Szerintem is dobni akar. Figyu nekem van egy baratnom neki az ex pasija ugyanazt mondta 2 honap utan h kover es dobta. a te pasid annyival kulonbozik h gerinctelen es nem meri neked megmondani mi az abra inkabb arra var h te dobod ot es akkor gondja megoldva. nem kell a szemedbe neznie es megsertenie, inkabb a kenyelmes utat akarja kisetalni szepen az eletedbol. igy ugy gondolja h az o lelkiismerete rendben van.. Nekem is volt ilyen pasim, h nem velem tervezett es az elso adando bakinal amit elkovettem dobott.. (ami mellesleg az volt h meglatogattam a munkahelyen) az is csak kifogas volt. az ilyen az egy gerinctelen alak!! Szerintem is csak arra kellettel, megkapott es mar szeretne tovabb allni. tudom nehez de verd ki a fejedbol es felejtsd el. Hidd el van 1000-nel jobb pasi is nala!! Fiatal vagy meg elotted az elet. ELD az eleted!! ES legkozelebb ne add oda magad ilyen rovid ido alatt. az ilyen pasiknak csak arra kellesz, elo tudjak adni a mezes mazos szoveget amitol az ember elolvad... de ez csak hazugsag. egy igaz pasi varni fog rad mig ready leszel es akar tobb honapot is. onnan tudod h szeret igazan.

attol h lefogysz nem fog szerelmes lenni beled. 170cm es 60kg az nem kover egyaltalan. nehogy fogyozz es tonkre tedd magad.

meg annyi h volt nekem egy pasim aki azt mondta h nem szerelmes belem, en is megtettem de ugy gondoltam lesz egy jo nyaram. nem kotodtem hozza erzelmileg. aztan a vegen o kezdett teperni utanam, mert hanyagoltam. nem hivtam, nem emaileztem, sms-tem, tehat hanyagoltam.. aztan megis radobbent a szerelemre..ilyen is van... de egy pasi sem er annyit h keseregj utana es vica versa.

sok sikert!!

2008. aug. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat arik vagytok

Sajnos tényleg igazatok van:(

Már rá jöttem én is :(

Várok még picit és ha nem keres akkor vége:'(

2008. aug. 28. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!