Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni mit tegyek!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni mit tegyek!?

Figyelt kérdés
Már 2hónapja együtt vagyunk a pasimmal én nagyon szeretem és szerelmes is vagyok:)Ő volt az első szexben és imádom meg minden de ő nem szerelmes és azt mondta ha lefogyok az lesz.Nem értem őt ezt 2hónap után mondta és tudta már az elején 170 cm és 60kg vagyok :( ő 24 én 16 és a korom is zavarja őt de nem értem ezt miért most mondta????
2008. aug. 27. 09:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mikor volt az első szex? mennyi idő után? ha nemrég, lehet csak kifogást keres, hogy dobjon... akkor csak szexre kellettél neki. remélem nem így van! :)
2008. aug. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azert mondta mert nem szerelmes es talan nem is volt az csak meg akart kapni :( Ha lefogysz sem fog szerelmes lenni! Hidd el!
2008. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hova kéne még lefogynod a 170 centidhez? Tökéletes a 60 kiló ne csináld már... Attól hogy csontvázzá fogysz nem fog szeretni, meg ha így nem vagy jó neki, akkor nem is érdemel meg. Lehet igaza van az első hozzászólónak, hogy csak azért kellettél neki. Remélem találsz jobbat! De ne fogyj emiatt!!
2008. aug. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az első sex 2hét után volt:(elég hamar de még azota is együtt vagyunk és nagyon szeretem de ő nem:(:(:(:(
2008. aug. 27. 10:10
 5/13 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha szeretne, akkor nem a súlyodba kötne bele. Olyan nincs, hogyha lefogysz szeretni foglak...ez csak kibúvó. Próbál sértegetni, hogy te szakits vele, szerintem, mert ő túl gerinctelen, hogy tisztességesen véget vessen a kapcsolatotoknak.
2008. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h szakítani akarna hisz elég sürün van velem meg elszoktunk járni együtt sok helyre nem tenné ezt ha szakítani akarna:Sreméllem:(
2008. aug. 27. 10:33
 7/13 anonim ***** válasza:

Belevágott egy számára kislánnyal egy kapcsolatba és nem tudta mit vállal. Hülyék a hapsik, mert ha egy 20 éves csajt meghúz, aki már volt pasival, könyebb, de neked első meg első csalódás is. Szerintem is "meg akar tőled szabadulni".

Ha rám hallgatsz otthagyod, mielött jobban megbánt. Neki már más tervei vannak a jövőre nézve, amit veled nem fog tudni megvalósítani. Komolyan sokszor nem értem a hapsikat, miért nem a saját kora beli lányokkal foglalkoznak. Főleg egy 24éves....

2008. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Először is,ne fogyjál le,szeressen meg így,ahogy vagy.Nyugodtan megmondhatod neki,hogy nem akarsz lefogyni.(A súlyoddal amúgy sincsen semmi baj)A korodat is tudta,ugyhogy ez is csak kifogás.Ha akar téged fogadjon el,ugy ahogy vagy(koroddal,súlyoddal együtt).Ha ez nem megy neki,akkor keressen tovább.Ebből ne csinálj magadnak problémát,ha nem vagy neki így jó,akkor kár lenne utána sírnod.Nem érne annyit az egész.
2008. aug. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Annyira szeretem és olyan szerelmes vagyok:( bármit meg ér nekem de nem tudok lefogyni van kis hasam tényleg de hiába tornázok stb nem megy le a családomba mindenki ien:S
2008. aug. 27. 20:23
 10/13 anonim ***** válasza:
egy rohadt fasz az ilyen !!!! ha lefogsz ??mit képzel ??? basssz én nem lennék ilyennel!jó megértem szereted, de szerintem ha igazán szeretne nem mondana ilyet!
2008. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!