Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szerelmes egy fiúba, akkor a fiúk milyen szöveggel szokták fűzni a csajokat? Ha egy férfi megismerkedik egy nővel, aki valószínűleg intelligensebb az előzőeknél, akkor ezt miért nem tudja megérteni?

Figyelt kérdés

De komolyan? Miért gondolják azt, hogy a sablonszövegeket akarjuk hallani, mi nők?

Miért kell neki még mindig a megszokott játékszabályaihoz ragaszkodnia? Mit lehet tenni ilyenkor, ha hülyének néz a másik?

Bocs a két kérdésért.


2010. febr. 18. 23:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, hány éves vagy?

Másrészt meg minden férfi egyforma, kivéve az akit Neked teremtettek, az egy kicsit más:D Ne agyaljál, ha nem bírod légy erős, szakíts...szerintem.

21/F

2010. febr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

LOOOOOOOOOOOOOSER!!!!!!!


Én se mondom minden nőre, hogy egy nagy kujva, pedig nagy részük nagyon is hajlamos rá...


Hiába néz ki mindegyikőtök ugyanúgy (célzás a 20 réteg zománcfestékre), nem mondom, hogy ugyanaz!


És ha ugyanazt érzi, mint azelőtt?


Ha meg vetít, és észreveszed, akkor meg mit foglalkozol Vele?


Ha hülyének néz, annak két oka lehet:

1) Az illető egy balf@x

2) Tényleg hülye vagy... :)


Sablonszöveg? Igen... egyébként a diszkós p0cs0ktől ne várj mást...


Hogy idézzek egy "humort":


"Srác a buliba a lányhoz:

- Jössz táncolni?

- Meg hát!"


Amúgy ránézésre nem lehetsz több 20nál...


Írj, ha nagyot tévedtem...


(meg akkor is, ha nem XD)

2010. febr. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ki mondott olyat, hogy minden férfi ilyen??? Én aztán nem. Én is ismerek rendes pasikat.

Már elmúltam húsz... Csak tapasztalatlan vagyok, és kíváncsi voltam a nálam tapasztaltabb véleményére.

Szóval vagy bal@fasz a pasi vagy én vagyok hülye? Értelmes nőnek tartom magam. Nem értem, hogy az értelmi szintet miért keverik néha a tapasztaltsággal. Bocs, ha nem erről van szó...

2010. febr. 19. 15:29
 14/17 A kérdező kommentje:
tapasztalatlansággal, nah... rosszul írtam...
2010. febr. 19. 15:31
 15/17 A kérdező kommentje:

Mindegy, túl általánosan fogalmazok. Arra lettem volna kíváncsi,hogy ha egy nő lebuktatott egy férfit, akkor a férfi miért ragaszkodik még mindig a saját igazához. Holott tudja a nő, hogy hazudott... Tulajdonképpen erre értettem a hülyére vevést. Az lenne erre a megoldás, hogy bal@fasz, vagy hogy a nő a hülye? Ez érdekes, de ettől nem látok tisztábban....

De látom már, hogy túl általános a problémám.

Jaaa, és nincs semmi jogod le looosserezni engem, mert nem is ismersz, inkább magadról mondasz ezzel egy s mást...

2010. febr. 19. 15:40
 16/17 anonim ***** válasza:

Jogos... de attól még fenntartom a véleményem, hogy looser vagy. XD


ha először pontosan fogalmaztál volna, akkor talán nem így lenne...


De ha okoskodsz... (nevégy komolyan! Nem bántásból mondom!)


Amúgy... Ebben az esetben egyértelmű, hogy melyik a két eset közül... (NEM! Nem Te vagy a hüle! A másik a faxfej!)


Sajnos nem lehet mit tenni, ilyenkor szépen el kell felejteni. Ha túlzottan bele vagy bolondulva, akkor meg ÍJB eset, de attól még követheted az előző protokollt... (felejtéses)


Remélem nem vagy haragtartó, és megérted álláspontomat.

Egyszerűen irritálnak az ostoba emberek. Olyankor mindig kicsit "durvább és faragatlanabb" vagyok...

Először Te is annak tűntél. (és sose fogom megtudni, hogy tényleg az vagy-e, de talán nem.)


Egyébként hasonló példa:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__421236-..


Erre nem lehet higgadtan írni. Aki ennyire fogyatékos, azzal nemtudok mit kezdeni.

2010. febr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Tetszett az Axe-os link :D, ezen mosolygok. Igen, azt látom, hogy kolerikus vagy, így első ránézésre. Hát, én is, néha-néha. Amikor ezt a kérdést fogalmaztam, épp rossz hangulatban voltam, és tényleg kicsit bántóra sikeredett, de azóta már fel tudtam tenni jobb kérdéseket is:D.

Szíved joga, hogy loosernek, meg ostobának tarts. Nekem mindegy, én úgyis tisztában vagyok a saját képességeimmel. :D Tudom, hogy a rosszul fogalmazott kérdésre előszeretettel reagálnak így.

Nem vagyok haragtartó. Szimpatikus vagy:D, habár elsőre hülyének néztelek, de rájöttem, hogy eszem ágában sincs ítélkezni, inkább érdekel, ha valaki ennyire szenvedélyes...

2010. febr. 23. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!