Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szerelmes egy fiúba, akkor a fiúk milyen szöveggel szokták fűzni a csajokat? Ha egy férfi megismerkedik egy nővel, aki valószínűleg intelligensebb az előzőeknél, akkor ezt miért nem tudja megérteni?

Figyelt kérdés

De komolyan? Miért gondolják azt, hogy a sablonszövegeket akarjuk hallani, mi nők?

Miért kell neki még mindig a megszokott játékszabályaihoz ragaszkodnia? Mit lehet tenni ilyenkor, ha hülyének néz a másik?

Bocs a két kérdésért.


2010. febr. 18. 23:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Mi a sablonszöveg? De ha meg kipróbálunk újat, az nem biztos hogy működik.. Mondjuk a sablon se... Nem tudom miért írtam ezt le :)
2010. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
mert mindegyik érzéktelen,gyáva p*cs,máshogy nem tudják meghódítani azt akit akarnak!
2010. febr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én esküszöm nem értem, hogy mit akarsz :D:D
2010. febr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés sablonszövegnek számít a te értelmezésedben, vagy olyan eredetiféle?:DD
2010. febr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen, kicsit leegyszerűsített a kérdésem. Akkor arra lennék kíváncsi, hogy minden szerelmes nőnek azt mondják a fiúk, hogy velük maradnak életük végéig, hogy szeretik a nőt, hogy velük akarnak élni, hogy össze akarnak költözni velük, hogy hiányoznak nekik a nők, satöbbi??? És miért gondolják azt, hogy mi komplett hülyék vagyunk??? Miért vesznek hülyére???? Értelmesebbnek tartom magam annál, hogy ezt bevegyem, de most ezért dobjak egy fiút, mert ezt csinálja? Ezt kell tennem? És várnom arra, amíg valaki nem csinálja ezt? Vagy ezek szerint ők nem vesznek komolyan bennünket? De ha komolyan vesz egy férfi, akkor nem mond ilyeneket? Mert ezek akkor blődségek, hogy én egyáltalán nem értem. És ugyanezt kapom én is, meg a barátnőm is...
2010. febr. 18. 23:56
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te kibаszottul túlbonyolítod, és túl sokat gondolkodsz! :) Inkább horgolj asztalterítőt szabadidődben vagy mittomén, de ebbe csak belegajdulsz :D
2010. febr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A másik kérdés pedig arra vonatkozik, hogy a férfiak mindig egy adott játékszabály szerint játszanak a nőkkel? Mármint a játék alatt a párkapcsolati, vagy a fűzési játékszabályt értem. Vagy az intelligensebbek képesek máshogy meghódítani egy nőt? Ez intelligencia kérdése? Arról már hallottam, hogy egy férfi, ha összekerült egy intelligensebb nővel, akkor ugyanolyan módszerekkel akarta meghódítani, mint azokat az ostoba nőket, akikkel eddig összehozta a sors. Ez miért van így??? Ugye nem ilyen minden férfi??? Hogy állhatok rajta bosszút?? Tudom, hogy akkor vagyok a legintelligensebb, ha nem állok le vele ezt az ostoba játékost játszani, de már úgy unom ezt, meg azt, hogy nem vall színt, hogy már én is játszani akarok vele. De hogyan leckéztessem meg??? Vagy felesleges erőfeszítés, ha ilyen ostoba, hogy nem veszi észre, hogy én ennél sokkal okosabb vagyok??? Minden rajtam múlik, ugye? Olyan zavarodott vagyok. Nem értem, miért gondolja, hogy ekkora idióta vagyok. Jaj, istenem. Sok férfi játszik így a szerelmes nőkkel?? Hát ez nem görénység?? A férfiak mindig kihasználják a szerelmes nőket?? Miért jó ez nekik????
2010. febr. 19. 00:01
 8/17 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy ennek semmi jó vége nem lesz, és hogy túl sokat gondolkozok...
2010. febr. 19. 00:02
 9/17 A kérdező kommentje:
Elkezdtem pár napja kötni...
2010. febr. 19. 00:03
 10/17 A kérdező kommentje:
Már régebben is kötöttem.... tényleg jó....
2010. febr. 19. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!