Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők áruljátok el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők áruljátok el, miért szeretitek azt ha egy párkapcsolatban a férjetek vagy a barátotok megver titeket vagy durván bánik veletek, esetleg szadista?

Figyelt kérdés
Rengeteg nőtől és fiatal lánytól hallom vissza, hogy ezáltal érzik a dominanciát. Őszintén szólva felfordul a gyomrom amikor ezt kell hallanom, valamint nem értem, miért ettől függ a dominancia (ha már nekünk férfiaknak muszáj dominánsnak lennünk). Ha valaki erre értelmes választ tud adni azt meghívom fagyira komolyan vagy édességre.
2015. ápr. 2. 18:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert utána tudnak panaszkodni h milyen párjuk van h veri őket, stb..
2015. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy a lelki sérült nők, akiket kiskorokban szexuálisan bántalmaztak megnyílnak csak úgy?
2015. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt senki nem szereti, kivéve szex közben.
2015. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Érdekes ismerőseid vannak, én ezt még soha senkitől nem hallottam. Aki ilyen az lehet, hogy ezt szokta meg a családban, esetleg exbarát miatt stb. Vagy lehet, hogy azzal próbálja mentegetni a másikat, hogy belebeszéli magába, hogy csak domináns.
2015. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én nőket kérdeztem, nem férfitársaimat. Akkor már csak az a kérdés maradt, hogy szex közben miért?
2015. ápr. 2. 18:34
 6/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk én is kértem azt hogy kapjak egy pofont és legyen full dúrva a srác,de ezt csakis szex közben.Ez egyszer volt nagyon élveztem de tudtam,hogy színjáték.Amúgy talán mert a hétköznapi életemben ilyet soha nem kell tapasztalnom.
2015. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Egészséges lelkű nő nem szereti ezt. Ez vagy valami perverzió az illetőnél, vagy valami lelki sérülés eredménye, talán azt látta otthon, hogy az apja így bánik az anyjával, vagy őt bántalmazták.

Furcsa, hogy ezt rengeteg nőtől hallod, én egyetlen ilyen nőt sem ismerek.

2015. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Te normális vagy ?

Én sose szerettem az agresszív parasztokat. Önzők, nem tudnak figyelni a nők valódi igényeire és tahók is, nincsenek tisztában semmivel. Két lábon járó puncinak néznek minden nőt.


A domináns férfi nálam teljesen más. Nem tudom neked milyen nő ismerőseid vannak de én szerintem a domináns és az agresszív férfi két külön világ. Ég és föld. Az agresszió nem jelent dominanciát.Tanuld meg

2015. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A családjában ez volt a szokás.Apja verte az anyját,aki tűrte.Önkéntelenül is hasonló párt talál magának ez miatt.Szex közben meg azért,mert élvezi ha uralkodnak felette.Megvan ennek a pszichikai háttere,de az biztos hogy ezek a nők nem egészségesek lelkileg.
2015. ápr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Missi_Key ***** válasza:
nem kell fagyi. de itt az értelmes válasz: a mai generációs férfiaknak lövésük sincs róla mi az a dominancia...így mi lányok azzal a formájával kell beérnünk amit ők is képesek produkálni, és viszonylag parancsoló jellegű...
2015. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!