Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolkodok így? Önbizal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolkodok így? Önbizalomhiány?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és rettenetesen vágyok egy barátnőre... nem a szex miatt, hanem tényleg szerelemből... hogy legyen valaki, aki megölel, megfogja a kezem, vagy csak egy kedves szót mond nekem...:$

(jó, tudom, hogy ez a hozzáállás manapság már nem divat a velem egykorúak között, de igazán nem tud érdekelni)


szoktam keresni, de mégis, amikor ezt végiggondolom, olyan irreálisnak tűnik, hogy legyen olyan csaj, aki szerethet, stb.

kicsit ilyen "nem tetszek senkinek" érzés, habár ez egy kicsit túlzás...


mi a francért gondolkodok így? mi lehet az oka?


amúgy nem hinném, hogy nagyon ronda lennék:

[link]


2010. febr. 16. 16:54
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

köszi :)

de kondizni nem szeretek..egyáltalán...amúgy is jobban szeretném, ha a csajok az eszem miatt szeretnének, és nem foglalkoznának az alkatommal

2010. febr. 16. 17:37
 12/25 anonim ***** válasza:
Az, h utálsz sportolni az látszik, legalább kozmetikushoz és fodrászhoz menj el. Hidd el, tapasztalatból beszélek, ha nem változtatsz, akkor örökre bánni fogod, hogy lemaradsz a sok tinisunáról
2010. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Szia! Lány vagyok és az őszinte véleményemet mondom.

Szerintem komolyan jobban állna neked 1 másik frizura. Ha komolyan nőveszted a hajad akkor nagyon jól teszed.

A csaj keresést ne add fel! 100% hogy vannak olyan lányok akik nem szexpartnernek akarnak 1 srácot hanem komoly párjukként, és nem a külső alapján ítélnek. Csakhogy ezeket ritkán találod meg. Legjobb lenne ha egy kedves, szelid lánynál próbálkoznál be.

Amúgy ha nagyon akarod akkor egyszer valóvá is fog válni, csak légy türelmes. :)

Sok sikert!

L/17

Amúgy az előzőeknek üzenném, hogy vannak rondábbak is. Van pár ismerősöm.

2010. febr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
26%

Ha nem teszel magadért semmit, akkor ne várj sokat:)

Én sem szexért kerestem lányt, de nem játszottam a hős lovagot anonym fórumon. Képzeld, minden egyes lúzer szívesen megölelne és szeretne egy lányt, és a normálisak nagy része is. Nem olyan ritka dolog ez, mint beállítják.


Szóval vagy játszod itt a szenvedő hőst, vagy összeszeded magad.

Első voltam, pontozzatok csak le.

2010. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Szerintem tévedésbe vagy esve, ez igenis nagyon jó tulajdonság, és énis pontosan ilyen vagyok, vagyishogy az az elsődleges cél, hogy egy lány jól érezze magát velem és nem az, hogy szex aztán elbúcsúzunk. A mai világban egyre kevesebb az ilyen srác, de aki a lányok közül agyilag rendben van (ez is egyre kevesebb), azok pont egy ilyen srácra várnak titkon, mint te. A legfontosabb: mindig add önmagad. Ha egy lánynak nem kellesz úgya ahogy vagy, akkor nem ő a te embered.
2010. febr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem semmi gond a külsőddel.Alapra olyan vagyok,hogy nem ítélek külső alapján...nekem a belső a lényeg.Rengeteg ilyen lány van még...csak manapság az ilyeneket kinézik,és inkább minden lány arra hajt,hogy belevalónak tűnjön.Az önbizalmat pedig lehet építeni...csak légy türelmes magadhoz,mert ez nem megy egykönnyen.Én nem mondogatom,hogy járj el gyúrni vagy sportolni...csak csináld azt,amit szeretsz és amiben jó vagy.Már ezzel is növeled az önbizalmad.

Tapasztalat :)15/L

2010. febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

wow, csak egy órára megyek le és kapásból egy csomó hasznos választ kaptam!

köszi mindenkinek, igyekezni fogok. a külsőmön is változtatok ám =)

ja és tudom hogy normális a hozzáállásom, csak a mai kortársak egy része már azzal jönne, hogy jaj de csöpögős-nyálas meg minden...

2010. febr. 16. 18:51
 18/25 anonim ***** válasza:
5%
pedig az vagy xD
2010. febr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
8%
most még nem olyan nagy gond, hogy nem sportolsz. de majd 5 év mulva nem fogod azt mondani hogy az eszedért szeressenek, ne a kinézeted miatt, mikor majd nem kellessz senkinek mert egy kövér sörhasú nagymellű zsíros disznó leszel, és marad marokmarcsi, vagy valami kövér béna igénytelen luvnya! ugyhogy sportolni kell!
2010. febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

hé, ácsi,ácsi!

egyáltalán nem vagyok kövér! pont hogy sovány vagy, és ahogy végiggondolom innen nehéz lenne elhízni...

de egy ilyen bunkó megjegyzés amúgy sem győz meg, rühellek sportolni, főleg futni

2010. febr. 20. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!