Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az SSRI gyógyszerek befolyásol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az SSRI gyógyszerek befolyásolják a nemi vágyat?

Figyelt kérdés
A barátom 22éves és már 3éve szed SSRI gyógyszereket, és azt vette észre, hogy a nemi vágya az évek alatt csökkent(de nem impotens, csak nem olyan érzékeny mint volt régen), ezt én is észrevettem, hogy nehezebben izgul fel meg nehezebben tud ellazulni sajnos. Ideges is mert még nem volt lánnyal, de hiába lazul el, akkor se biztos, hogy összejön a dolog, mert eléggé ingadozik a szexuális vágya kedve, persze akaratától függetlenül..Van vkinek ezzel kapcsolatban vmi tapasztalata, vagy tudtok erre vmi megoldást? Szeretjük egymást, de így elég nehéz bármit is csinálni.
2010. febr. 16. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
én azt sem tudom hogy mi ez a gyógyszer, nem hogy a kérdésre válaszolni tudjak. javaslom hogy mondjuk egy szakértőt, neadjisten egy orvost kérdezzetek meg!
2010. febr. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia! én lány vagyok, de ugyanugy szedek efféle gyógyszert. Magamon is észrevettem ilyen fajta "tompultságot". Ha legközelebb megy a párod dokihoz,szóljon neki róla,hátha van valami más gyógyszere. Viszont én ugy tudom ezek a gyógyszerek mind gátolják a szexuális vágyat...kikerülhetetlen adalék szerintem. Azért beszéljen a dokijával
2010. febr. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Orvost kell megkérdezni. Az SSRI gyógyszerek okoznak szexuális zavarokat, és egy sor gyógyszer és gyógyhatású készítmény létezik, amelyekkel ezeket a mellékhatásokat több-kevesebb sikerrel kezelni lehet.
2010. febr. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Selective Serotonine Reutake Inhibitor

Olvassa el a betegtájékoztatót vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét.

2010. febr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Reuptake, kimaradt a p
2010. febr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ollyé, de még mennyire!

Tudjátok mit mondanak az első alkalomról, így vagy úgy de túl hamar végetér. Na nállam nem így volt, ugyanis pont előtte kezdtem el SSRI-t tolni (Paroxat 10mg). Az erekcióm rendben volt de szegény lány mindent elkövethetett, nem sikerült elmennem. A haverjaim hülyültek, amikor elmeséltem, hogy milyen jó már nekem, de szerintem egyáltalán nem volt jó. : D Meg nállam a Paroxat enyhe herefájdalmat is váltott ki. Azóta viszont leszoktam a gyógyszerekről és átszoktam az orgazmsra! : D

2010. ápr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!