Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat a volt kedvesem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat a volt kedvesem? Első sorban lányok válaszát várom!

Figyelt kérdés

Szóval elmesélek egy kis történetet, hogy rájöjjetek, hogy mit is akarhat!

Az exemmel másfél évig csodás de gyakori veszekedéses kapcsolatban voltunk együtt!Szerettük imádtuk egymást de a szó szoros értelmében!

Mindent mindíg megbeszéltünk, de volt egy nap a születés napja!Azon a napon ő sírt, mert úgy érezte, hogy nem jártam eléggé a kedvében, hogy nem figyeltem eléggé rá, hogy önző voltam vele egy kicsit!Egyébként épp akkor menstruált amivel szerintem fel is fújta egy kicsit a problémát!Ez egy csütörtöki napon történt!Azt mondta, hogy haggyam egyedül,de ő otthon sírt egyedül és én nem akartam tolakodó lenni, hát egyedül hagytam!Aztán másnap elmentünk bulizni, hogy így is megünnepeljük a szüli napját!Nos a buli nem éppen úgy sikerűlt ahogyan kellet volna!Ugyanis az exemtől kaptam egy pofont mert ő szerinte én bámultam a csajokat!Én mondtam hogy most haza megyek mert nem éreztem jogosnak a pofont!De ő ott esedezett azért, hogy bocsásson meg nekem közbe egy fiú vígasztalta akire egyébként is féltékeny voltam!A lényeg hogy csak egy szájra puszi volt a fiúval amit a fiú adott de akkor is:)!Szóva ott és akkor szakítottam vele és megmondtam hogy ne is keressen és haggyon békén örökre!Utánna másnap nálam aludt mert egész nap sírt keservesen és szomorkodott és én mondtam neki hogy ne legyen egyedül aludjon nálam!Persze egy csodásat szeretkeztünk egy utolsó ajándék volt ez tőlem neki!Azután másnap haza ment!Mondtan neki hogy ha bebizonyítja azt hogy nem akarta a szájra puszit és hogy szeret akkor hajlandó vagyok vele újra kezdeni!Nos Vasárnaptól Csütörtökig szenvedett hívogatott, hogy így szeret meg úgy szeret és hogy meg akar hallni stb..Aztán csütörtökön kitalálta, hogy ő mégsem szeret és hogy nem akarja ezt az egész kapcsolatot(ezt rohattul nem értem hogy hogyan találta ki 4 nap leforgása alatt).Sírtam nagyon kivoltam emiatt de ő is sírt és ölelgetett!Aztán még azon a héten Vasárnap átjött még anyummal beszélni meg ilyenek én pedig persze megleptem rózsaszirmokat szórtam szét a szobámba és vettem neki egy nagy csokor rózsát és írtam neki egy levelet!De nem hatott rá!Aztán haza ment persze én mégjobban kiborúltam de nem sírtam!Az elkövetkező héten pénteken meg szobaton azzal a gyerekkel volt!Én meg lehívtam magamhoz egy nagyon kedves barátnőmet hogy aludjon itt meg legyen itt nálam meg velem!Az exem rá nagyon féltékeny volt ami meg is hozta a hatását mert péntek este felhívott hogy hiányzom neki és hogy mindenről én jutok az eszébe!Aztán szombaton elhívtuk őt is bulizni persze én hulla részegre leittam magam!Rosszul tettem mert az utca közepén feküdtem és sírtam és közbe mondogattam hogy menyirre szeretem!És a többieknek mondtam h ő egy ribanc amit ő persze nem hallot de elmondták neki!De könyörgöm hulla részeg voltam azt sem tudtam h mit csinálok!Akkor ő adott egy pofont és haza ment!Az volt életem legrosszabb éjszakája!Aztán másnap hazvittem a bnőmet!Hétfőn vittem az exemnek 4 szál vörös-sárga rózsát egy plüss szívet és egy képes lapot azért hogy megbocsásson és sikerűlt is elérnem!Aztán azon a héten taliztunk 2szer azt hiszem!De csak arra kért meg h menyjek el érte!De úgy éreztem h kezdi ezt kihasználni!Így csütörtökön megmondtam neki hogy nem szeretnék a barátja lenni és hogy ne is beszéljünk!Aztán hétvégén pesten voltam és vasárnap felhívot hogy mikor viszem át a hajpántját stb...Aztán hétfőn is felhívott már nem is tudom miért!Aztán pénteken írt egy sms-t hogy mikor adok neki egy olyan dolgot ami miatt muszály h találkozzak vele!Tehát keres!Rámír msn-en amikor megbeszéltük hogy nem beszélünk stb...De most van vmi új gyerek akivel Valentin napon is együtt volt!Miért keres engem??Én 19F Ő 15L


2010. febr. 15. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ó anyám de bonyolultak vagytok!:) a kiscsaj egy hiszis kis csitri, akinek még fogalma sincs arról, hogy mit akar, te pedig folyton kötélnek állsz neki, és még te kérsz bocsánatot... ő pedig ezt kihasználja! Szakítsd meg vele a kapcsolatot, legalábbis egy időre! Ha csak nem akarsz papucs lenni...
2010. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hülyét csinál belőled... Éretlen még, egyik nap ezt akarja, másik nap azt. 4 nap alatt az ember nem lesz hirtelen nem-szerelmes, ha előtte tényleg megőrült érted. Hagyd a fenébe. "Boldogítsa" csak a másik srácot.


Te pedig ne idd le magad legközelebb s*ggrészegre.

2010. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint a tudata alatt túlságosan kötődik hozzád... Valóban, éretlen még, hogy így teszi az eszét, játszadozik, egyik nap ez, másik nap az. Sokat veszekedtek... azért ez még is csak kiborítja. És hisztis, éretlen lányka révén felhúzza az orrát, megsértődik, elege van talán. De még is, másfél éve együtt? Szerintem nem akar elengedni, mert rájön, kötődik hozzád és nélküled nem ugyanolyan az élet. Ugyebár, akkor jövünk rá, mennyire hiányzik valaki, mikor már nincs velünk...

Ennek ellenére szerintem már tényleg szard le, ne engedd, hogy irányítson, játszadozzon veled.

2010. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem engedem hogy irányítson, nehogy azt hidjétek!!!:)Nem erről va szó!De már nem vagyunk együtt!Csak tudjátok örülnék neki ha már eldöntené magában hogy mit is szeretne!Nem vagyok papucs!Nagyon oda voltunk egymásért ez így igaz!És ugye ti sem hiszitek el hogy 4 alatt csak úgy hirtelen kiszeretünk valakiből?:) Mondjuk azt mondta hogy a szakítást megelőzően 3 hónappal úgy érezte hogy nem szeretem és ezt 3 hónapig!Pedig nem így volt és ennek a jelét sem láttam rajta!Elmondhatta volna, megbeszélhettük volna!
2010. febr. 15. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem neki fogalma sincs mit érez, de szerintem jobb ha békén hagyod őt. Ne beszélj vele és ne tegyél meg semmit amit kér. Majd rájön h vége, szerintem úgy jobb lesz mindkettőtöknek.

Azt viszont sose fogom megérteni h egy 18-19 éves pasinak minek kell egy 14-15 éves csaj...ők még annyira gyerekesek, még ha nem is úgy néznek ki és megpróbálnak felnőttesen viselkedni, a gondolkodásuk akkor is gyerekes.

2010. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!