Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem bármire képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem bármire képes lenne, ha látná, hogy már mással boldog vagyok. Beleszólhat egy új kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Nem vett eléggé komolyan engem, ezért is lett vége a részemről. Én nem tudtam megszeretni, és állítólag ő se engem. Viszont szokott még keresni. Megtudta, hogy találkoztam mással, de nem tőlem...rám írt és tudni akart a srácról mindent...ki ő, hogy néz ki, hány éves, hol lakik, mik a szándékai felém, mi volt első randin, történt e valami komolyabb, és kb 5x kérdezte meg hogy lefeküdtem e vele. Ez kiakaszt. Ennyire kíváncsi vagy féltékeny? De hát nem szeret, ezt ő mondta.


Úgy érzem, nem fogok tudni kapcsolatba lépni, mert ő bármire képes, bele fog szólni, meg fogja tudni ki az illető és befolyásolja majd. A barátnőmet is majdnem ellenem fordította a hazugságaival. Nagyon kétszínű a barátaival is és mindenkivel. És úgy érzem, ha ő nem találna valakit, akivel boldog lenne, nem nézné ölbe tett kézzel, hogy én az vagyok és keresztbe tenne könnyű szívvel.


Ilyen esetben mit tudnátok javasolni? Mit tennétek?



2015. márc. 12. 17:26
 1/2 tarnai ***** válasza:
Búcsúszex volt anállal?
2015. márc. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PearlDiver ***** válasza:

Első körben próbáld vele megértetni, hogy mindkettőtöknek jobb, ha elkerülitek egymást. Magyarázd el neki, elvileg felnőtt ember. Ha nem fogja fel, akkor meg ne vegyél róla tudomást, és figyelmeztesd a környezetedet, hogy ne üljenek fel a manipulációinak.

Nyilván semmi köze ahhoz hogy mit csinálsz az életeddel, miután elváltak az útjaitok.

2015. márc. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!