Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem túl rajta magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl rajta magam?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel több mint 1 éve vagyunk együtt, 21 évesek vagyunk. Nemrég közölte velem, hogy mielőtt összejöttünk volna, volt egy egyéjszakás kalandja az egyik közös barátunkal, akivel gyakran találkoztunk. Azóta már csak erre tudok gondolni, nagyon zavar, és sajnos nem tudom kiverni a fejemből... mit tegyek?
2008. aug. 25. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
aranyos, hogy pont egy fiú nem tudja túltenni magát azon, hogy a barátnőjének egyéjszakás kalandja volt:) ezt most nem piszkálásképp! csak tényleg furcsa. no figyelj, gondolkodj reálisan. férfi vagy, a férfiak között gyakori az egyéjszakás kaland. gondolj bele, miért tehette. valószínűleg ugyanazért, amiért egy fiú is megteszi. és figyelj, semmi probléma, hiszen még nem voltatok együtt, akkor nem történt semmi ellened irányuló. ha meg találkozgattok vele, és nem viselkednek furcsán a barátnőd, és az egyéjszakás kaland másik alanya, akkor megintcsak semmi probléma. gondolj arra, hogy az egy félrelépése volt, kipróbált valami újat, de ha annyira tetszett volna neki, akkor nem jött volna veled össze. téged szeret, te kellesz neki, és nem hiszem, hogy dicsekedne ezzel a kalandjával. neked sosem volt még, hogy kipróbáltál valamit, ami nem szokványos? ha nem volt még, hát majd lesz:) sok boldogságot nektek, remélem sikerül megemésztened. a bizalmatlanság rányomja egy kapcsolatra a bélyegét.
2008. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Mielőtt összejöttetek volna?? Akkor ennek nem sok köze van a kapcsolatotokhoz, már bocs. Neked is biztos volt előtte mással ilyen. Ebben az az egy a gáz, hogy egy közös barátotok. De ha meg csak egy éjszaka volt, ne foglalkozz vele...
2008. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
egyetértek az elsővel. ha időnként összefuttok, és egyikük sem viselkedik furán, akkor az jó jel számodra. gondolj arra, hogy a barátnőd téged akar, azért van veled, és nem a másik sráccal, valahogy tedd túl magad a dolgon, nem jó felesleges dolgok miatt parázni.
2008. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Az ilyen odolgokat a barátnőddel kell megbeszélni... Mondd el neki, hgyanazt, amit ide leírtál... Ennél jobb tanácsot nem tud adni senki.


Az meg, hogy zavar, bár a kapcsolatotok előtt történt, azt meg meg tudom érteni. Nem jó hallani a párunk előző kapcsolatairól. Ezért nem szabad soha elmondani, hogy kivel milyen kapcsolata volt az embernek. Ha kapcsolatban él, akkor előtte nem létezett szerelmi élete... Saját bőrömön tapasztaltam, mikor én is elmeséltem barátnőmnek egy egy éjszakás kalandomat, és Őt is nagyon zavarta, még úgy is, hogy az eset jóval egy évvel az előtt történt, hogy megismerkedtünk volna..

2008. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen.... és sajna akármennyire is próbálkozom.. egyre rosszabb, ilyen még nem volt velem, nem tudok megbirkózni vele..
2008. aug. 25. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!