Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverom szerelmes lett belém, hogy viszonyuljak ezek után hozzá?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk már több éve jóba vagyunk és mostanában állandóan kereste a társaságomat és nemrég közölte h belémszeretett... nemtudom micsináljak hogy viszonyuljak elég kellemetlen helyzet ez:S 18/L
2010. febr. 14. 20:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Mondom barátom van! Miért is d*gjak vele?! Jó sok eszed lehet ahogy elnézlek...


Utolsó: Felfogta a haver h nem lehet semmi, mindig mondja is h tudja tudja, elfogadja, de hát mégse, mert állandóan nyomul... Am meg szem barátom azt mondaná, hogy ne beszéljek vele egy ideig amíg el nem múlik részéről, mert csak még jobban belém gabalyodna...

2010. febr. 16. 17:47
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért dugj vele mert ő ezt szeretné és ha te nem koptatod most le akkor nem fogja venni a lapot. A férfiak másképp gondolkoznak mint a nők, ezt fogadd el. Ott fog lihegni utánad és abban reménykedik, hogy majd ha szakítassz a barátoddal, akkor majd talán lesz esélye. Nem vicceltem.
2010. febr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mondom van barátom! Nem fogok a haverommal dugni!! Hülye vagy ha ilyen felfogásod van komolyan!!!! És mellesleg nem azt mondta h "dugni akarok veled" hanem h "szerelmes vagyok belé" ami közt sztem oltári különbség van de nem magyarázok a hülye fejednek úgyse fogja fel... Attól h neked nincs párod vagy ha van is másfelé kúrogatsz orrba szájba ha egy másik le akar veled feküdni az a te dolgod, szerencsére nem az enyém!
2010. febr. 17. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!