Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverom szerelmes lett belém, hogy viszonyuljak ezek után hozzá?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk már több éve jóba vagyunk és mostanában állandóan kereste a társaságomat és nemrég közölte h belémszeretett... nemtudom micsináljak hogy viszonyuljak elég kellemetlen helyzet ez:S 18/L
2010. febr. 14. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
próbáld finoman helyre tenni,szegény gyereket,ismerős a szitu:(
2010. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Próbálom de hát nem érdekli pl msnen is állandóan rám ír meg ha nem írok rögtön h miért nem írok meg hívogat mindig vmi ürüggyel meg minden:S Eléggé sz*r helyzet:S Ráadásul barátom is van ugyanúgy egy suliba járunk nemtom elmondjam e egyáltalán ezt neki h mit mondott a haverom vagy mi legyen?:S
2010. febr. 14. 20:55
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem most szeretett beléd, hidd el. Én is beleszerettem a barátnőmbe, akivel addig csak haverok voltunk vala. És mikor én magam ráeszméltem, visszagondoltam, és rájöttem, hogy ez már elég régóta lappangott bennem. Persze, miután rájöttem vala, egy darabig még nem mondtam volt el neki. Szóval valószínűleg nem tegnap óta szerelmes beléd.
2010. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen ezt tudom h nem tegnap óta ugyanis azt mondta már vagy 2hónapja....


De arra nem kaptam választ h h viszonyuljak hozzá mivel ez nekem elég kellemetlen:S

2010. febr. 14. 21:00
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért kellemetlen?Neked nem jön be a srác,vagy mi?
2010. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem nagyon jön be, haverként imádom, és most nemtok vele úgy beszélgetni se meg semmi h ne lássam rajta h télleg szerelmes meg mint mondtam barátom is van ugyh elég kellemetlen ezek miatt.
2010. febr. 14. 21:24
 7/13 anonim ***** válasza:
baratoddal miota jartok? ha eleg regota megerdemli h elmondd neki!
2010. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
több mint 1éve... de nemtom mit szólna hozzá:/ mert még ugye én se tom micsináljak előtte azt kéne kitalálni...
2010. febr. 14. 21:34
 9/13 anonim ***** válasza:
dugj vele vagy koptasd le.
2010. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha a barátod, több mint egy éve, megbízhatsz benne. Nem hiszem, hogy kiakadna, ha megmondanád neki, mi a szitu... együtt kitalálhatnátok, bár nem tudom, milyen a barátod.

Viszont ez a haver eléggé nyomulósnak tűnik, nem de?

Ez nehéz helyzet... Maradj vele kedves, viselkedj vele haverként és egy idő után majd rájön, hogy semmi értelme folytatni ezt...

2010. febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!