Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem magam függetlenné?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem magam függetlenné?

Figyelt kérdés

Egy új kapcsolat van kialakulóban. De nem szeretném elbízni magam... Nemsokára kiderül, összejövünk-e. Viszont én már most érzem magamon, hogy kezdem beleélni magam.. amit nem szabad. Túl nagyot koppanhatok, ha mégse. Plusz a ragaszkodás... Tudnátok valahogyan segíteni, hogy hogy kerüljem ezt el? És az a legszebb benne, hogy nem csak ezek vannak itt, hanem még az is, hogy utána.. mégis hogy őrizzem meg azt a bizonyos titokzatosságot, amit egy nőnek meg kéne őríznie? A kapcsolat alatt is. Hogy legyek eleve magabiztos és laza első randin, mikor majdnem mindent ez a randi fog eldönteni?

A legszebb az egészbe, hogy 200 km-re lakik tőlem, és olyan, mint a lehetetlen szerelem.. de mégis. Van esély.

Kérlek segítsetek! Nem akarok ragaszkodni, és csalódni. Nem akarok függni valakitől.


2008. aug. 24. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Én is ezekre a kérdésekre keresem a választ már régóta. Szerintem ez olyan dolog, hogy valakinek megy, természetétől fogva ilyen típusú és van akik nem. Mellette mindíg volt egy férfi, kicsi koromban elveszítettem édesanyámat, apu nevelt föl. Majd jött az ex-párom, akivel lehúztam három évet, mikor zsakítottam vele úgy éreztem megőrülök, mert nincs mellettem férfi. Most pedig a vőlegpényem. De már nem is tudnék megv áltozni. Megtanultam így elfogadni az életem, nem tudok független lenni.
2008. aug. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Tönkre fogja tenni a kapcsolatod, ha így állsz hozzá, hogy mi van, ha csalódsz a végén... Hát ha csalódsz a végén, akkor csalódsz, valamelyik félnek kell csalódnia, ha véget ér a kapcsolat. Fölösleges ezen agyalnod előre.


Titokzatosság hülyeség, mért ne lehetnél titokzatos egy kapcsolatban, ha te úgy gondolod, hogy ettől vagy igazán magad...? Ha neked fontos a titokzatosság, akkor őrizd meg.


A randi majd megy magától, ha tetszetek egymásnak, akkor nem kell semmin sem gondolkodnod, ha meg nem tetszetek, valamelyikőtök hagyja majd a dolgot. Addig ne éld bele magad, amíg meg nem volt az első randi, de utána mért ne lehetnél odaadással a másik iránt? Francnak kell ennyit filozofálgatni egy kapcsolat előtt hülyeségeken??

2008. aug. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minél többet görcsölsz a randin,annál inkább nem úgy fog sikerülni.Egyszerűen fogd fel úgy,hogy lesz egy jó napod valakivel,aztán majd alakul.Nem kell előre már ezen agyalni,hogy hogyan legyél laza stb.Egyszerűen add önmagad és próbáld meg élvezni a napot,minden görcsölés nélkül.A többi meg ugyis alakul.
2008. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nos, az utolsó hozzászólónak: igen, pontosan tudom, hogy így kéne tennem :) De nagyon könnyű mondani.. megvalósítani nem tudom :(

2008. aug. 25. 13:15
 5/8 anonim ***** válasza:
szia:)én a barátommal 250kmre lakunk egymástól és hetente talizunk.Szeretjük egymást napnta hívjuk egymást és különböző dolgokkal kedveskedünk egymásnak.Ez a távkapcs átka....de hidd el sokkal jobban érzem magam vele mint akár mással ki közelebb lenne..meg nézd a jó oldalát...nem unjátok meg egymást.A mi kapcsolatunk pedig a kezdetektől távkapcsolat és így szerettük meg egymást:)Hajrá,és ne félj
2008. aug. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

.. Kösszönöm!

Valóban félek. Nemrég elhatároztam, nem megyek bele távkapcsolatokba... borzalmas lehet. És egyébként.. ez anyagiak kérdése is :S Már most mekkora lesz a telefonszámlám.. te jó ég. Hát nem tudom. De nagyon köszönöm a válaszod!

2008. aug. 25. 16:55
 7/8 anonim ***** válasza:

tudom, h nem afféle lelkii dolog, de próbáljatok meg valami ingyenhívós díjcsomagot választani, és akkor anynit beszéltek, amennyit nem szégyelltek :)

én ezzel tudok segíteni :D

egyébként meg én is félig-meddig távkapcs-ban élek, mert hetente csak 3x láthatom a pasimat. vidéken lakik, igaz nem olyan messze, csak lefoglalja a munkája. hidd el, sokkal rosszabb úgy, h tudod, h ott vagytok egymástól 20 percre, de nem tudtok talizni, mert köt a meló... :(((

és még nem is lakunk együtt egyelőre, szal ki kell bírni, aztán ha a kapcsolat kiállja az idő próbáját, akkor össze lehet költözni. és boldogság! :)

2008. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)
2008. aug. 25. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!