Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem ennek a logikáját,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ennek a logikáját, valaki el tudná magyarázni?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy az a pasi, aki játssza az elérhetetlen bunkó macsót, annak minden ujjára jut pina?


Aki udvarok egy nőnek, kedves, előzékeny és odaadó vele, és nem is lyukra megy elsőnek, azt meg dobják 1-2 randi után. Legjobb esetben is csak a "Legyünk csak barátok!" ami annyit tesz: legyél a lelki szemetesládám.


Akiről meg messziről lesüt róla, hogy csak a szexre megy meg bunkózik, azért meg meg vannak veszve a nők! Pedig már hányat hallottam utána sírni, hogy ő is csak kihasznált, meg minden. És persze ezt is kinek a vállán sírja ki? Hát persze hogy a Barát zónás lúzernek, a "Te olyan rendes vagy velem!" mondat társaságában, ami egyenes célzás arra, hogy ha ő lenne az egyetlen férfi, akkor se kellene, de köszi hogy meghallgatta... :(


Nem tudom megérteni a nőket, hogy miért jó ez nekik? Miért játszanak így a rendes pasikkal?



2015. febr. 25. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok

De totál igazad van szerintem ez valami velünk született rendellenesség

2015. febr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem kell megérteni. szimplán nem kell rendes pasinak lenni. nem éri meg. de direktbe bunkózni sem kell, mert akinek nem ez az alap stílusa, arról úgyis sütni fog, hogy csak megjátssza magát.
2015. febr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mert a mai nőknek ez kell! az alázás! én is romantikus kedves voltam de elegem lett abból hogy mindig nekem kell azt hallgatni hogy az aktuális pasija mekkora 1 paraszt!
2015. febr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én sem értem és bele is fáradtam. Mindig én maradok a lelki szemetes láda. Inkább veszek egy nagyobb turbót. 24F
2015. febr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mint nő mondom, hogy nagy részben igazad van.

Azt hiszem, a magabiztossághoz van köze. A magabiztos emberek valahogy megnyerőbbek.

A másik oldal, hogy manapság sajnos kevés a nő/csaj, aki 1-2 ital után nem ugrik az ágyba. Márpedig az ilyen nőnek nem kell rendes pasi.

2015. febr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én nem ilyen lány vagyok....ennek az ellentétje inkább
2015. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

nem tudom,én mikor kedves vagyok azt mindig értékelik :D

a világon a legnehezebb dolog,kedvesnek és őszintének is lenni egyszerre.

2015. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A nok szeretik a kedves romantikus stb ferfiakat a penzehes plazacicak meg stb nemirom le mik nem szeretik. 1 igazi no nem a kulsoseget nezi meg a vagyont szerintem. 20F (tapasztalotbol mondom ismerek oylan noket akik nem arra mennek)
2015. febr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kulcsszó az önbizalom. Te automatikusan magad fölé helyezed azokat a bunkó stb. férfiakat, így hátrányba kerülsz. Nekik van önbizalmuk, ami miatt vonzzák a nőket, hiába szemétládák. A magabiztosság sajnos sokszor beképzeltséggel, tahósággal társul, ami csak később tűnik fel.
2015. febr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez azért van leginkább mert a lányok/nők szeretnék megváltoztatni az igazi rosszfiúkat, hogy miattuk legyen jófiú és kedves és stb. va. egy ilyen mondás is hogy : minden lány szeretne egy rosszfiút aki csak velejófiú, és minden pasi szeretne egy jókislányt aki miatta rosszkislány lesz. 19/L
2015. febr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!