Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a tervetek Valentin napra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tervetek Valentin napra? Hol, hogyan töltitek. Mit vettetek a párotoknak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
semmit:D Divatünnep:S:S...
2010. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
azt hiszem idén mentesítem magam alóla .. :/
2010. febr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Természetesen, ha a párodat szereted, szereted minden nap, vásárolsz neki ajándékot máskor is és nem csak ezen a napon mondod neki, hogy Szeretlek...

De azért szerintem a párok többsége ünnepli vagy legalábbis szerintem.

2010. febr. 13. 12:52
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
egyedül vagyok:((
2010. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sztem barátnőmmel leszek, magasról leszarom az egészt. L
2010. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van egy lány, akivel nem járunk, de valami ahhoz hasonló, meg nem nevezett kapcsolatunk van. Odaadom neki az ajándékot, és elmondom neki, hogy ameddig ennyire félvállról vesz engem, addig jobb, ha elfelejt, mert én is igyekszem őt elfelejteni. Viszont sajnos szeretem :S


F

2010. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ezt az "ünnepet" semmibe nézem. A párom véleménye is hasonló, így nem fogunk feleslegesen ajándékokra költeni, csak együtt leszünk egész nap. Szerintem az már nagy baj ha valakit a naptár kell emlékeztessen hogy néha adhatna többet is.
2010. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szombaton voltunk együtt(LL) :D("előünnep")

Én neki.: playboy parfüm|merci|egy aranyos porcelán maci.:P

Ő nekem.: Szintén merci parfüm kis porcelán cucc és egy love-s párna.♥

2010. febr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én egy baráttal voltam .. azt hittem hogy át kell majd aludnom az egészet, ki akartam szúrni minden szivecskét lufit és meggyilkolni a szerelmes párokat irigyégből .. de aztán jóvége lett .. :)
2010. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!