Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megcsalt, el is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt, el is mondta. Hogy tudnám megemészteni a dolgot?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy én is hibás voltam (szűz voltam,és nem akartam akkor még csinálni). 2 éve járunk,de még nem tudtam megemészteni ezt.Azt felfogom,hogy ez megtörtént,és hogy most nagyon szeret,de a lelkemnek ez nagyon fáj,és tudat alatt nagyon sokszor rágódok ezen,és sok mindenben akadályoz (pl.a barátommal szexben,vagy rágondolok,és így úgy tűnik,hogy ok nélkül lett rossz kedvem).Nagyon szeretem,kell nekem lelkileg,de nem tudom teljes egészében felfogni,hogy szerethet.Ezt nem is tudom kivel megbeszélni.Lehet,hogy az is közrejátszik,hogy érzékeny vagyok,mert otthon se rózsásak a dolgok,onnan se kapok szeretetet,és fáj,ha olyanok basznak ki velem,akiknek megnyílok teljesen (ritkán történik ez meg). Ha egy olyan fiú csalt volna meg,aki iránt nem érzek semmit,nem gondolkodtam volna,szakítottam volna vele.De a barátommal nem tettem ezt.


Nem tudok mit csinálni,most össze is vagyok zavarodva,de nagyon jó lenne,ha együtt maradnánk,mert lelkileg sokban támogat,és nehéz lenne nélküle...


2008. aug. 24. 08:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Szeretnék vele maradni,csak már 1 éve nem tudom túltenni magam ezen,igaz,mostmár kevesebbszer okoz gondot,mint a megcsalás után közvetlenül,szóval az idő segít,csak nehéz...
2008. aug. 24. 11:21
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondom, hogy hagy ott, csak leírom a saját szerencsétlen esetemet. Gondold meg, hogy te bevállalnád-e.

Három éve jártunk együtt, amikor egy közös nyaraláson megcsalt egy idősebb nővel(egy rokonommal...pff). Azt az érzést nem tudom elmondani, de tudod te is, hogy milyen... Aztán egy hét sírás mindkettőnk részéről. Én kértem egy kis időt, hogy átgondolhassam, de annyira megtörte őt is a dolog, soha nem láttam még ilyennek és úgy éreztem, meghalnék nélküle. Természetesen "tudtam", hogy soha nem teszi meg többet. Megbocsátottam, de sajnos felejteni nem tudtam. A bizalom elveszett, jöttek az állandó veszekedések, jobb pillanatainkban viszont a mennyben éreztük magunkat.

Ez ugye nyáron történt, januárban jött az újabb meglepetés, szex-sms-ek a telefonjában ugyanattól a nőtől... Csak annyit vett észre, hogy összeestem a szoba közepén, gyakorlatilag sokkot kaptam. Szerettem őt, nagyon, még annál is jobban. Lelkileg összetörtem, és már nincs is kedvem ahhoz, hogy akár egy pasiban is megbízzak. Játszani jó velük, ennyi. És tudod mi? Boldog vagyok így.


Gondold meg, hogy te mennyit bírsz, de készülj fel mindenre. Ja és a szerelmet újjá lehet éleszteni, a bizalmat sajnos nem.

Sok szerencsét Neked, bárhogy is döntesz! :)

2008. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"Lelkileg összetörtem, és már nincs is kedvem ahhoz, hogy akár egy pasiban is megbízzak. Játszani jó velük, ennyi. És tudod mi? Boldog vagyok így."


sajnállak, de sztem nem ez a megoldás.


"Ja és a szerelmet újjá lehet éleszteni, a bizalmat sajnos nem."


ez igaz.

2008. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem igaz, hogy boldog vagy (egyik előző válaszoló). Két egymásnak ellentmondó dolgot mondtál. Az lehet, hogy könnyebb így, és nincs benned az a félelem, hogy bánthatnak.

Egyébként meg (előre bocs a csúnya kifejezésért): ha mégy az utcán, és belelépsz a szarba, arról nem tehetsz. De ha abban reménykedsz, hogy legközelebb már nem lesz ott, amikor arra sétálsz, és még csak az orrod elé sem nézel, akkor bizony már hibás vagy...

Véleményen szerint 100%-os bizalom nem létezik. Még saját magamban sem lehetek biztos, hogy nem jön-e valaki valamikor, akiért mindent kockára tennék. Most azt gondolom, hogy nem, de ki tudja...?

2008. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

engem is megcsalt a barátom már több mint egy éve, smárral, részegen egy buliban. A pia nem kifogás, de tudom mit művel az alkohol..sajnos! Én megbocsátottam, és ez jó döntés volt a részemről.

azóta sokkal jobb lett a kapcsink, többmindent megbeszélünk, és múlthéten bevallotta hogyha mégegyzser megcsalna engem, anyira emésztené a bűntudat hogy öngyilkos lenne... Könnyes szemekkel mondta.

Téged szexszel csalt meg vagy "csak" ugyanígy csókkal, esetleg pettinggel?

2008. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Mással szexelt...

Köszi mindenkinek a választ.Sajnos sose tudhatjuk,mi lesz a jövőben...

2008. aug. 24. 13:25
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz nekem privát emailt, megprobálok segiteni neked!
2008. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az en esetem is eleg hasonlo a tiedhez, ha gondolod, irj privatot. Hatha egyutt kitalalunk valami okosat!
2008. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
53%
Szerintem meg kizárt, hogy olyan pasi létezik, aki ne csalná meg a nőjét. Én úgy vagyok vele, hogy ha ez megtörténik, jogot formálok arra, hogy én is azzal és azt csináljak, amit akarok. Ennek semmi köze a lelki kötelékhez.
2008. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!