Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megcsalt, el is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt, el is mondta. Hogy tudnám megemészteni a dolgot?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy én is hibás voltam (szűz voltam,és nem akartam akkor még csinálni). 2 éve járunk,de még nem tudtam megemészteni ezt.Azt felfogom,hogy ez megtörtént,és hogy most nagyon szeret,de a lelkemnek ez nagyon fáj,és tudat alatt nagyon sokszor rágódok ezen,és sok mindenben akadályoz (pl.a barátommal szexben,vagy rágondolok,és így úgy tűnik,hogy ok nélkül lett rossz kedvem).Nagyon szeretem,kell nekem lelkileg,de nem tudom teljes egészében felfogni,hogy szerethet.Ezt nem is tudom kivel megbeszélni.Lehet,hogy az is közrejátszik,hogy érzékeny vagyok,mert otthon se rózsásak a dolgok,onnan se kapok szeretetet,és fáj,ha olyanok basznak ki velem,akiknek megnyílok teljesen (ritkán történik ez meg). Ha egy olyan fiú csalt volna meg,aki iránt nem érzek semmit,nem gondolkodtam volna,szakítottam volna vele.De a barátommal nem tettem ezt.


Nem tudok mit csinálni,most össze is vagyok zavarodva,de nagyon jó lenne,ha együtt maradnánk,mert lelkileg sokban támogat,és nehéz lenne nélküle...


2008. aug. 24. 08:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Szia! Nagyon sajnálom, ami Veled történt. Nemrég a barátnőmmel történt meg mindez, de ők már házasok, 2 gyerekkel. Be is adták a válópert, aztán a csaj mégis meggondolta magát... szerintem kár volt.

Nem akarlak elkeseríteni, de ha ezt egyszer megtette a barátod, meg fogja tenni máskor is.

Az meg hogy elmondta...? Persze! Csak a SAJÁT LELKIISMERETÉN könnyített vele!!! Ő nagyon jól tudta, hogy össze fogsz zuhanni, de hát ő őszinte volt, egy szavad sem lehet....... !! Utálom az ilyet, inkább hallgatott volna róla!!!!!

Tudom, hogy ilyen fiatalon még azt hiszitek, hogy csak egy fiú van a világon, de ez nem így van!!!! És sok-sok ehhez hasonló fájdalmat, csalódást kell átélned, amig megtalálod az igazi párodat, aki nem ver át. Csak mire odaérsz, az ehhez hasonló sztorik miatt csorbulni fog az önbizalmad, illetve a másokbe vetett bizalmad, és lehet, hogy pont annak az embernek nem fogsz hinni, akinek kellene...

Most azt érzed, ha őt is elveszíted, nem marad senkid, ugye? Ez sem így van, jönni fog helyette más - csak tudom, hogy ebben a szituációban ezt nagyon nehéz elhinni. Ha viszont nem lépsz, benne maradsz egy szar kapcsolatban, ami már sosem lesz az igazi...

Vannak helyzetek, mikor az ESZÜNKRE és nem SZÍVÜNKRE kell hallgatni!!!!!!! És szerintem ez most az a helyzet.

Van egy nagyon jó könyv: Dr.Csernus Imre: A nő c. könyve. Olvasd el, nagyon jó dolgokat ír ebben a témában. Minden jót!

J.

2008. aug. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszodat!

Lehet,hogy tényleg jobb volna szakítani...

2008. aug. 24. 09:31
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is hanyagolnod kellene a fiút. egy megcsalást nagyon nehéz megbocsájtani, 100%ig nem is lehet. de ha nagyjából sikerült volna, akkor nem rágódnál rajta folyton. szakits a pasival, egy ideig nagyon szar lesz, de minél hamarabb lépsz, annál hamarabb kész leszel egy újabb szerelemre a megfelelő emberrel.
2008. aug. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2 év alatt megismertem valamennyire,és elhiszem neki,hogy többet nem csinálná( ez biztos),de ezt csak az eszemmel tudom felfogni,a szívemmel nem. Ő se tud mit csinálni,hogy valahogy jóvátegye...
2008. aug. 24. 09:42
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen helyzetben voltam de az enyém rosszabb volt.A barátom egy nála kb. tíz évvel idősebb nővel csalt meg :S

Sosem bírtam elviselni ha idősebb lányok vannak körülötte mert a volt barátnői is egy pár évvel idősebbek tőle csak én vagyok 1 évvel fiatalabb.

Nemtudtam megbocsátani.Nagyon nehéz volt egy ideig de tul tettem magamat rajta.Egyik volt barátnőjjét is régen megcsalta azért lett akkor vége köztük.Gondoltam ha egyszer megtette már nem bízhatok benne.

De mostmár elfelejtettem rendszeresen járok sportolni,élem az életem.És most egy ideje egy nagyon csinos pasi udvarolgat körül aki 4 évvel idősebb tőlem de nagyon aranyos :)

2008. aug. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha belegondolok, talán az a legszebb a fiatalságban, hogy még mindent elhiszünk a szerelmünknek.... :)))

Dehogynem, meg fogja csinálni, mégegyszer és mégegyszer, és mindaddig, amig fenékbe nem rúgod!! Pontosan annyit mer megtenni, amennyit Te megengedsz neki!!!!!! Ha ezt elnézed, joggal hiheti, hogy el fogod nézni a következőt is...

Egy pár év múlva mosolyogva fogsz visszagondolni erre a sztorira, de most nagyon rossz lehet...

Senkid sincs, akivel megoszthatnád a gondjaidat?? :(( (tapasztalat: ilyenkor érdemes inkább felnőttet keresni, mert a hozzád hasonló korúak még ugyanúgy álomvilágban élnek, mint Te)

2008. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem,biztos nem csalna meg,ez biztos.

18 vagyok,szerintem ezt meg tudom állapítani.

Nem tudom senkivel megbeszélni,csak ilyen helyeken tudom feltenni a kérdést.

Azért köszönöm a válaszokat!

2008. aug. 24. 10:02
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt gontoltam a pasimról hogy ő egy hűséges fajta soha még a legrosszabb rémálmomban sem gondoltam volna hogy képes megcsalni és ráadásul ewgy nála majdnem 10 évvel idősebb nővel...
2008. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen,mindenki azt mondja hogy ad ki az utját mert újra megteszi,én nem mondom ,neked kell érezni hogy túl tudod -e tenni magad a dolgon és próbálsz benne megbízni vagy nem.Ha tényleg annyira szereted adj neki még egy esélyt.Hiába írják hogy majd lesz másik barátod,mi a biztosíték hogy ő nem csal majd meg és lehet még annyi gerinceség sem lesz benne hogy bevalja,neked kell dönteni.De amúgy ilyenek a férfiak ,az 50 % -a megcsalja a párját és még lehet keveset is mondtam.Egyébként meg én is ilyen szituációba voltam 1 év házzaság után előállt a férjem hogy megcsalt,nem váltunk el,megígérte hogy nem lesz ilyen többet,nagyon nehéz volt neki hinni és túltenni magam a dolgon.Azóta is együtt vagyunk.Remélem neked is sikerül!

2008. aug. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha bevallotta, az azt jelenti, hogy neki is lelki problémát okozott, nem szokta és nem akarja sorozatban csinálni. Az idő meggyógyítja a sebeket, ha egyébként olyan egyén, akire lehet számítani, ne zavard el, nincs rá garancia, hogy a következő nem lesz rosszabb.
2008. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!