Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért mindig a ribancoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért mindig a ribancoknak (bocs a kifejezésért) vannak a legjobb pasijaik?

Figyelt kérdés
Körülöttem szinte minden ribinek van pasija aki mellesleg nagyon jó pasi. Azoknak a lányoknak, akik értelmesek(pl nem buktak 5 tantárgyból), normálisak mért nem kellenek "senkinek"?
2010. febr. 12. 23:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Először is kik a ribancok, és kik a normálisak? Mert ez így nagyon nem jön le, csak az általánosítást látom a kérdésedben.

A ribanc tehát az, akinek jó pasija van, emiatt valószínűleg jobban néz ki a normálisoknál, de hogy negatív is legyen a dologban, buták mint a segg?

2010. febr. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem vagyok ribanc,és nem is valami hűűde milyen gyönyörű,de mégis olyan barátom van,aki szinte minden 2.lánynak kell...Ez szerelem.Amiről te beszélsz az csak divat....ennyi

14/l

2010. febr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
76%
azért mert a ribancokért nem kell megküzdeniük és egyből rájuk másznak és lesmárolják őket..a pasiknak ez azért jó mert lusták megküzdeni egy lányért
2010. febr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
37%

Irigykedsz sztem kérdező,a ribanc nláad fordítom mit jelent, a mutatós szép csajok,igen nekem például csak ők kellenek,miniszoknya,csöcsös felső,hosszú haj,imádom őket.

Az a baj,hogy sajnos a mai csajok kis szürkék ilyen semmi,a farmer és sima felső azt ennyi az öltözködése,plusz a rövid haj nah azzal vallatni lehetne,az ilyen csajokat észre se veszem,lehet durván hangzik de nekem a tökéletes csaj kell külsőleg.

A mostani hálistennek ilyen,imádom,mindig ilyenre vágytam.


22F

2010. febr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
39%
mert nem teszik ki mindenüket
2010. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
55%

te mocsokláda 23:56 53% ban hasznos!



Ja mi???? Dugni a "ribancos" lányokat és amikor őket meg kihasználjátok, akkor jön az ártatlan kis "szendeszűz", aki akkor már jó, amikor már kiégtetek, meg adjátok a szerencsétlennek a mocskos szifiliszes farkatokat!


Hát jó fej vagy!


Én meg úgy gondolom, hogy ha egy nő tartja magát, és nem kefél össze-vissza, igenis erkölcsös vagy szűz fiú illik hozzá!!!

És nem egy ribanc fasz,mert az ilyennek múltja van.


A ribanc faszikhoz a ribi nők illenek és kész!


A pasik miért aszerint gondolkodnak, hogy most a ribis erre jó, a szende nő meg a feleségnek, csakhogy nektek jó legyen. a nőket miért nem kérdezi meg senki? Haszonemberek!


Végül is nem baj, mert a szende nők a házasság után is elkezdhetnek pasizni... hogy legyen már a csajnak is valami jó:D



A kérdezőnek meg annyit:

- a nők nem ribancok (irigy vagy)

- a jóképű faszik csak ribanc faszik, és úgyis megcsalnának. Akkor meg minek.

-keress olyan férfit, aki átlagos, de mindenben lehet rá számítani, erkölcsös igazi férfi.

2010. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
36%

1.A ringyó pasiknak a "ledér bögyös kell"

2A normális, erkölcsös férfinak a "normális átlagos vagy csinos nő kell


ha ez megvan, akkor az 1. számúaknál:

a nő legyen bögyös és szexi

a pasi meg legyen jó gazdag


Ideális kapcsolat.

2010. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
59%
miért mondjátok h irigy? pl. én sose lennék irigy 1 olyan csajra, aki már több f.szt fogott, mint kilincset :DD vagy a pasiknak ez a jó? nekem eddig sok pasi haver sirt, h milyen hülye volt, h k.rvakkal kezdett ki. szal.. pasik, ha nektek a " szép " csajok kellenek, akik mindenüket kiteszik, 2 kg smink van rajtuk, és a p.csájukat mutogatják a miniszoknyában, akkor csak tessék.
2010. febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
86%

A nők tényleg irigyek, mert irigylik azt, hogy nekik van pasi.


Apasik meg ribancok, mert ők mindig a hasznot lesik.

2010. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
nekem is van pasim.. de miért lennék irigy arra, akit minden hétvégén más kefél? nekem erre nincs igényem, valahogy. :))
2010. febr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!