Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért mindig a ribancoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért mindig a ribancoknak (bocs a kifejezésért) vannak a legjobb pasijaik?

Figyelt kérdés
Körülöttem szinte minden ribinek van pasija aki mellesleg nagyon jó pasi. Azoknak a lányoknak, akik értelmesek(pl nem buktak 5 tantárgyból), normálisak mért nem kellenek "senkinek"?
2010. febr. 12. 23:42
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
71%

szerintem elég fiatal korosztályhoz tartozol és a ribanc ismerőseid is. e korban még a fiatalok többsége lazán veszi, komolytalanul a kapcsolatokat, ezért is csupán a külsőségekre adnak, nem veszik figyelembe a belső tulajdonságokat.

később, amikor eleget tapasztalt az emberke, rájön az igazi értékekre, illetve megérik egy normális kapcsolathoz, amiben ugye legdominánsabb a lelki oldal. persze a külső is mindig fontos, de életünk során átértékelődik, mi mennyire.

így fiatalon legfőképp a szexi fincsi friss husikra bukom én is, komolyan nem igazán tervezem, tehát a ribancos nőket részesítem én is még előnyben.

2010. febr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
83%

az iskolánkba járt egy rózsaszín, szőkehajú,igazi plázacica, és most a BME-n tanul...


am ez azért van, mert feltűnöbbek, hamarabb észreveszik őket a fiúk, és mert sokkal nagyobb az önbizalmuk, nem ilyednek meg, ha egy pasi leszólítja őket.

2010. febr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
igazz. általánosításért bocsi, de a többség mégis ez. :)
2010. febr. 12. 23:53
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok ribanc (sőt még csak szép se) mégis megszerzem a legjobb pasikat ha akarom. Ez nem ezen múlik.

A normálisak néha túl unalmasak... Aki valamiben különleges (akár rossz irányba is) arra mindig hamarabb felfigyelnek.

2010. febr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
75%
ez a 16-18, esetleg 19-20 közötti korosztály nem nagyon vágyik a hosszú, komoly kapcsolatokra, ami részben jó, mert az ember ennyi idősen "nem kötheti le magát"
2010. febr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
57%

23:46-ra


Szerintem a "szürke kisegerek" a legérdekesebb emberek. Na nem úgy, mint ahogy a filmekben szoktál túljátszani gyatra színészek a karaktert, mert olyan szerintem nem létezik. :D

A visszahúzódó embereket érdemes felfedezni, mert BIZTOS, hogy többek, mint amit mutatnak.


A kérdezőről nem derül ki, hogy milyen társasági személy, ez most csak eszembe jutott ennek kapcsán.

2010. febr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
23:55-ös csajszitól kérdezném h mennyire szerzed meg őket??egy éjszakára??mert arra nem nehéz:D
2010. febr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
82%

Mert nem minden pasi a jó tanulókra hajt. Hanem olyanokra, akik nem egész nap a könyvet bújják, hanem kimozdulnak, élvezik az életet és pasiznak! A tanulás elveszi az életkedvet :D A nevetgélő, laza lányok mindig sokkal érdekesebbek lesznek.


Ne beszéld magadba, h csak akk lehet pasid ha ribi leszel! Tűnj ki vmivel. pl. Csináltass piercinget, változtass frizurát, legyél lazább, mosolygósabb, ne zárkózz el a pasiktól, ne válogass annyira és lesz barátod!

2010. febr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
23:50 Az ilyenek miatt érzem magam egy génhibás senkinek, mert sose leszek olyan jó, mint a ribancok. Akkor én meg éljem le egyedül az életem, vagy hagyjam, hogy legalább patronnak jó legyek? Holott több vagyok, mint néhány ribanc, de cseszhetem ha csak egy váza kell...
2010. febr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
38%
utolsó vagyok. hehe:D most olvastam h van barátod. akkor nem értem miért feszegeted ezt a témát. mki oylan amilyen, a pasikat a farkuk iránytja általában. Meg aztán a csinos bnőket mindig jó mutogatni a haveroknak!:D
2010. febr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!