Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért mindig a ribancoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért mindig a ribancoknak (bocs a kifejezésért) vannak a legjobb pasijaik?

Figyelt kérdés
Körülöttem szinte minden ribinek van pasija aki mellesleg nagyon jó pasi. Azoknak a lányoknak, akik értelmesek(pl nem buktak 5 tantárgyból), normálisak mért nem kellenek "senkinek"?
2010. febr. 12. 23:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
32%

ezen akadtam ma én is ki. ültem a buszon, erre a következő párbeszédnek voltam a fültanúja :


- Ti olvastátok az Aranyembert?

- Nem..

- Jó, gondolom, h nem olvastátok volna el, csak kérdezem, h kellett-e.

- Nem tudom.

- Nem ismerős a cim se?

- Aranyember? Ki irta?


vaaaa.. kiakadtam. és amikor ezek kellenek a pasiknak, nem elég, h buták, hanem még ribancosan is öltöznek, akkor én se ertem a pasikat. :S

2010. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
68%
Nem minden a tanulmányi eredmény. Azért,mert valaki bukik,még nem ribi. Emellett a "ribi" is lehet értelmes. A gond valószínűleg veled van, mert szürke kisegér vagy. Esetleg stréber tuskó..
2010. febr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
65%
a kérdésből süt az irigység és a rosszindulat és ennek megfelelően válaszolok: enyhe túlzás amit írsz, szerintem senki lánya nem bukik 5 tárgyból egyrészt, másrészt a pasik nem az eszét dugják hanem a testét, te meg valósszínűleg ronda vagy és ezért féltékeny. szánalmas.
2010. febr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
60%
na, én aztán nem vok stréber tudkó. de a környék legelismertebb gimijébe járok, de a pasik mégis a hülye, 3 éves szakot, végigbukdácsoló p.csákra buknak, akik a segguket riszálják hétvégén a diszkóban, lefekszenek fűvel - fával, meg a rúdon tancolnak, mert nincs mar jobb dolguk.
2010. febr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
* tuskó
2010. febr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert ribancok.., ne aggódj, nem vagy vele egyedül..
2010. febr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
71%

na akkor én mint pasi elárulnám a nagy titkot:)

azért mert jól néz ki jó mellei, segge van:P

Tudom ez most szarul hangzik nektek csajoknak,de most magamról veszek példát, volt egy komoly 3 éves kapcsolatom, tudod kinek kellett rögtön egy másik komoly,de azért csak kell a Nő:P

Szal lyen időkre maradnak a ribancok, aki jól néz ki, meglátod és már feláll meg stb....

Aztán ha esetleg valaki megfog a kisugárzása alapján akkor majd lépsz felé.

Nekem ilyen kb. egy év után volt,elhívtam meg minden de csak nem jött össze,szal most nem fogok otthon ülni,ezek ilyen tölteléknek valók, addig amíg nem jön valami komoly, és addig nem érdekel h aranyember meg stb.

2010. febr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem baj, ha fiúként válaszolok. Szerintem ez nem újdonság, hogy a férfiak többsége sokszor második eszükkel foglalkoznak, ami ott lennt van. Abban pedig tényleg van valami, amit az előttem lévő emberkék írtak: nem biztos, hogy a viselkedéseddel hozod magadra a figyelmed, hanem sokkal inkább tényleg a valódi önmagaddal.

Annyit még megjegyeznék, hogy ne általánosíts, én sem gondolom ilyen fiúnak magam. :)

2010. febr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
attól még, hogy nincs kint az egész p*csám meg a mellem nincs póthajam se műkörmöm és nincs rajtam egy tonna smink, divatosan öltözködöm (mások szerint !! ) és értelmesnek tartanak.amúgy meg van barátom csak szinte mindenhol EZT látom.
2010. febr. 12. 23:51
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
de ne általánositsunk. akkor ezek szerint a normalis csajok mind rondak, a ribancok meg szépek??
2010. febr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!