Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most átvertek vagy van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most átvertek vagy van még remény?

Figyelt kérdés

Ahogy elkezdek egy olyan fiúval ismerkedni,aki nagyon tetszik,mindig történik valami...tök jó minden és pár nap vagy hetek múlva eltűnnek pedig semmi baj nem volt.Nem értem mi van??A fokozatosság híve vagyok szeretem előbb megismerni a másikat,hogy szépen lassan "bele essek".

Most kifogtam egy olyan fiút (aki teljesen az ideálom)akivel először petting volt tehát nem nagyon ismertük 1mást...Hozzá teszem, hogy szűz vagyok és ezt tudta és mondta h nincs szégyenkezni valóm,tehát ő el is veszi azt mondta,amit cseppet sem bánnék.Petting előtt persze beszélgettünk és kifejtette,hogy milyen ő egy kapcsiban,teljesen őszínte volt.Azért mentem ebbe bele mert már semmi sem sikerül,úgy váltunk el hogy majd beszélünk,számomat is elkérte...ezek szerdán történtek, ma péntek van...még nem beszéltünk se msn,se semmi.Ez rossz jel, vagy csak én festem az ördögöt a falra?Fog még keresni,mert annyira szeretném hinni, hogy igen:(


2010. febr. 12. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Most erre mit írjak?
2010. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Már a következő csajnál van
2010. febr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán hívd fel ?!?!!?!?!!??!
2010. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!