Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még szeretni vagy ne várjak rá?

Figyelt kérdés
volt egy lány akivel annyira tökéletes volt minden de mire összejöttünk elköltözött egy másik városba ahol egyböl melo és a szabadidejében meg a hobbija az éneklés kötötte le szoval alig maradt ideje inkább semmi se. és egy darabig ment a dolog aztán megszünt benne. aztmondta érzett valamit csak eltünt. most ugy tudja hogy én barátnak látom és öis barátnak kezel. a jövöbe egy városba fogunk lakni nekem is uj város neki is. és elterveztünk csomo közös bulit (baráti bulikat) meg h találkozunk csomot meg együtt szokunk le a dohányzásrol meg ilyenek. és hogy ö aztmondja hogy nagyon szeret de ugy nem szeret meg. hogy lehetséges hogy belém szeretne vagy nemigen? mert amig egyvárosban éltünk tökéletes volt csak tul hamar ment el
2008. aug. 23. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
A közelség, gyakori találkozás általában fokozza az érzelmeket, ha vannak. De lehet, hogy mint pasi nem jössz be neki, csak mint barát. Ha vannak bizalmas haverjaid, kérdezd meg őket, hogy hogy mutattatok egymás mellett, kívülállók általában hamarabb észreveszik, ha nem illetek egymáshoz.
2008. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az a gáz hogy az ö összes ismeröse és az édesanyja meg az én összes ismerösöm és szüleim meg mindenki mondta hogy nagyon jol nézünk ki eggyütt és tökjo nézni milyen jol megvagyunk. na akkor hozzáfüzöm 1 honapig csak igy együtt logtunk minden nap amikor összejöttünk már csak 3 napig volt itt.
2008. aug. 23. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!