Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történik ez így? Meg mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez így? Meg mi ez az álom?

Figyelt kérdés
volt 1 pasim 1 hónapig de ritkán taliztunk. Igaz beleestem de nem volt lila köd hála isten. Majd találtam vkt akivel most nagyon boldog vagyok több mint 1 hónapja. Tegnap megláttam az exemet és mikor meglátott tök zavart lett meg én is mert utoljára 1 hónapja taliztunk v több. Érezni nem éreztem semmit azon kívül h még mindig helyes. ő nem tom mért volt ideges. Amikor hazamentem azt álmodtam h összevesztem a környezetemmel azért mert azt mondták hagyjam, én meg mondtam h senki nem állhat közénk mert szeretem! Majd összejöttünk.
2008. aug. 23. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Még kiírhatod ezt a kérdést 66féleképpen,úgy se kapsz rá választcsak mert fentebb van!

Egyébként az álomközpont az agyadban nagyrészt valós információk alapján dolgozik,és azok alapján álmodsz.Az álmaid felébredés előtt a legaktívabbak.Van aki tudja befolyásolni is az álmait,ha felébredsz vmilyen álomból,és tovább szertnéd azt álmodni,akkor arra gondolsz.

Ezért egyáltalán nem meglepő,hogy vele kapcsolatos álmod volt,de bele lehet magyarázni,hogy ez égi jel...

2008. aug. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!