Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek értelme? A koleszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek értelme? A koleszon szomszédok vagyunk egy sráccal, akivel úgymond "titkos viszonyt" folytatok már lassan fél éve?

Figyelt kérdés

Megegyeztunk, h nem mondjuk el senkinek. Neki már 3 éve van barátnoje, de nem akar szakítani. Megmondom oszinten, én szeretem ezt a srácot, azért vagyok hajlandó ebbe belemenni, kozben meg nagyon fáj, h csak kihasznál, aztán eldob, és keres egyy uj kalandot. Mit tegyek?

Tudom, h be kellene vele fejeznem, érzem, h ez nem jó, de nem vagyok képes rá...


2010. febr. 12. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig erősnek kéne lenned!! Ha nem akar szakítani a barátnőjével, akkor nem akar tőled semmi komolyat! Ha viszont ő nem akar semmi komolyat, akkor miért vesztegeted rá az életed, a szerelmed???

Fiatal vagy! Hát akkor élj, és ne fecséreld el az idődet egy ilyen alakra!! Tudom, h nehéz, de a saját érdekedben meg kell tenned!

2010. febr. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne égj ki senki kedvéért. főleg, ha "semmibe" nem vesz.
2010. febr. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tekintsd te is kalandnak, és vedd úgy, hogy amíg tart, az neked tiszta haszon, és utána meg örülni fogsz a szép emlékeknek.
2010. febr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mellette keress te is egy másik srácot, akinek te leszel a legfontosabb. legalábbis az állandó barátnője.

addig meg jobb szerintem, hogy van kivel szexelni, nem?

2010. febr. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De ha szereti ezt a srácot, akkor nem tud kalandként, meg szexpartnerként tekinteni rá! szerintem
2010. febr. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

milyen lenne ho lenne egy barátod és az kefélgetne egy kis csitrit a hátad mögött?? nem akarnál tudni róla, ha belemész egy ilyen kapcsolatba akkor te se vagy különb egy....

szal menny oda a barátnőhöz és mond el neki mi van, ő is megérdemli a csávó is megérdemli, és ha tartod valamire magad akkor te is

2010. febr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerezz magadnak meg egy srácot akivel TE is nyíltan járhatsz. Ha bírod tartsd meg mindkettőt, ha nem rúgd ki a mostanit. Ennyire egyszerű. :)
2010. febr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!