Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha msn-en egy csaj akivel pörgős, szimpi beszélgetésket folytatok, és puszival köszön el akkor jó vagyok nála?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez még nem jelent semmit. Hívd el randira pár beszélgetés után, és teperj. Ha nem megy bele akkor pedig hagyd békén.
2010. júl. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem vagy 50csaj van msnen akivel beszélek, mind puszival köszön, de nem azt jelenti h lefeküdne velem..xD
2010. júl. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem is sok lány van, akivel puszival köszönünk el, mégsincs semmi...

barátnőm van...hjajj ez az én bukásom...:D

de ha nem lenne, akkor lehet, hogy belökném mindnek:D:D:D

2010. júl. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
manapság majdnem minden lány puszival köszön el....
2010. júl. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 haggyámán ***** válasza:
Nem csak a lányok.
2010. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is mindenkinek puszival köszönök el ... ( L )
2010. júl. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennyi - nekem is van barátnőm, és msn en ha exemmel vagy más csajokkal beszélgetek mindenkitől puszival köszönök el estére legalábbis.

Nincs ebben semmi - számomra legalábbis a puszi az nem szájra puszi, te lehet így értelmezed.


22F

2010. júl. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!