Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha nem hagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem hagy békén a barátom, miután szakítottam vele?

Figyelt kérdés

Értésére adtam többször, h nem akarok vele lenni, jobb lesz külön mindkettőnknek. Ennek ellenére folyamatosan eljön hozzám, hiába kértem szépen először, h hagyjon békén, aztán már kiabáltam vele, de akkor se fogja fel. Merthogy én el se tudom képzelni, h ő mennyire szeret engem és én vagyok a mindene. Ha eljön és nem nyitok ajtót, addig balhézik, amég kijönnek a szomszédok. Ha kinyitom és elküldöm, egyszerűen beljebb lök és bejön, mondván én ne szórakozzak már vele. Mit tegyek, hogy hassak rá?

22L


2015. febr. 16. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is volt ilyen :) ha jon, ne ellenkezz, ulj le odabenn, zarj be mindent, tegyel fel egy fejhallgatot. Majd a szomszedaid elzavarjak. Ha komolyabbra fordul a dolog, a hiszti elejen fel kell hivni a rendoroket, es feltartani, hogy maradjon, amig kiernek.
2015. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kerj segitseget apadtol, hatha o jobb belatasra birja.
2015. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1, Apukádnak szólsz, esetleg közeli fiú ismerősnek aki nem fél az exedtől hogy hát ha ők megértetik vele erőszak nélkül is.

2, Mondod neki hogy feljelented zaklatásért. És tedd is meg ha nem bírod már tovább így.

3, Összejössz egy kétajtós szekrény csávóval :D

Ahogy leírtad elég erőszakos szóval valamit sürgősen tegyél mert rossz vége lesz ha nem tud magán uralkodni.

2015. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is hasonló a helyzet csak engem egy nő zaklat. Tudom hogy milyen érzés szólnod kéne apádnak vagy valami közeli ismerősödnek. Hidd el itt nem fog meg állni a dolgok egyre betegesebb lesz. Zaklatás szóval fel is jelentheted ha nem ért a szép szóból tedd meg a lépéseket.
2015. febr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!