Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert csalja meg a baratnojet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csalja meg a baratnojet 2.5 ev utan?

Figyelt kérdés
Megismertem egy sracot akinek 2.5eves kapcsolata van. Egy hetig taborba voltunk es osszejottem vele, azaz le is fekudtunk. Csodalatos hetunk volt. Amikor hazajottunk utana is talalkoztunk egy parszor, meg meg tartjuk a kapcsolatot. Nagyon hianyzik a csodahetunk. Az a kerdesem lenne, hogy egy ien srac szereti a baratnojet, vagyis mert csalta meg? Nekem annyit mondott h mar az erzelmek nem ugyanazok mint az elejen.
2008. aug. 22. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Akkor valószínűleg azért.
2008. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szemét vagy te is.. minek fekszel le vele ha van bnője?? te örülnél fordított helyzetnek?? hát én a csaj helyébe kitépném a hajadat
2008. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszolónak csak annyit üzennék: aki szereti a barátnőjét, arra bármilyen bomba csaj rámászhat, nem csalja meg. Szóval (erre eg bnőm azt szokta mondani) csak azt lehet lenyúlni a csajától, aki hagyja magát...
2008. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az is igaz :P bocsánat csak felidegesített ez az egész :D sztem ne foglalkozz egy ilyen pasival.. felejtsd el .. gondolom te beleszerettél .. de most ha otthagyná érted a bnőjét akkor honnan tudod h veled nem tenné ezt..áhh .. és biztos nem szereti a bnőjét
2008. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
:):) Hát jah,tényleg ez elég gáz:S Én az egészben csak a kérdezőt sajnálom (ha beleszeretett). Bár ki tudja? Lehet, hogy elhagyná a csajt, összejönnétek, és hozzád meg tök hűséges lenne...
2008. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereti a barátnőjét.És ne akarj vele összejönni, mert ha nálatok is elmúlik a szerelem, félő hogy ugyanígy viselkedne.Meg a bizalom!Ha azt mondja neked: "szívem, elmegyek táborozni egy hétre" nyugodtan tudnál aludni?Mert én nem.
2008. aug. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszotokat...oszinten nem lennek vele,mert nem lennek biztos abba h velem is ugyanzezt nem csinalna meg...csak hianyzik az a het..mert gyonyouru volt...nem tudom ha beleszerettem,azt hiszem h nem...
2008. aug. 23. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!