Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ferfi aki nem csalja meg a baratnojet, vagy a feleseget?

Figyelt kérdés
2008. febr. 25. 00:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem van! Ott van pl apukám,, igaz, ő még más neveltetést kapott, de akkor is jó példa! Kivételek mindig vannak! Úgy gondolom, hogy soha se hasonlítsuk a pasikat egymmáshoz, mert ugye a közhely így szól, minden pasi egyforma, pedig ez nem így van! Tapasztalat! :)
2008. febr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah és ezzel az erővel a nőkkel kapcsolatban is fel lehetne tenni ugyanezta kérdést, mert ők sem különbek, persze itt is van kivétel! :)
2008. febr. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bíznánk és nem hinnénk ebben, akkor az egész életünk egy nagy szorongás és félelem lenne. Bízz benne, hogy igenis vannak ilyen férfiak, én például rengeteget ismerek. Fontos a bizalom, nem szabad általánosítani, mert két ember sem egyforma. Én hiszek ebben.
2008. febr. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Agyban mind megcsalja (hacsak egy kicsit is). :) De mondj olyan nőt, akivel ez nem történik meg. Fizikailag viszont szerintem sok hűséges ffi van.
2008. febr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, akkor, ha a kapcsolat nem csak a szerelemre, hanem a becsületre és az egymás érzéseinek a tiszteletbentartására is alapul. Ez olyan mély kapocs lehet, hogy még azt is elviselheti, ha az egyik fél elmeséli a másiknak a kísértés felbukkanását (a harmadik személyében) és lehet tenni ellene, türelem kell és ha a kapcsolat erős, akkor túléli. Ez nem vonatkozik azokra a férfiakra, akiknek veleszületett kangörcsük van...
2008. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Szerintem igen is van olyan férfi!Pl: ÉN 20 éves vagyok és van egy 17 éves barátnőm, már 1 év és 2 hónapja! Sose fogom megcsalni! Sőt korához képest érett a gondolkozása, és már az összeköltözést,esküvőt,gyerekeket tervezzük! Életem végéig vele fogok maradni! Remélem ő is velem! Szóval igen van olyan férfi aki nem csalja meg a partnerét!
2008. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ennek orulok csak te meg olyan fiatal vagy meg,elotted az elet,es ne mondd soha azt hogy soha,mert nem tudod elore soha mi tortenik,en azert remelem hogy ugy lesz ahogy leirtad,sok sikert
2008. febr. 26. 00:11
 8/10 anonim válasza:
100%
Biztosan van, de nem tudhatod, hogy melyik az...
2008. febr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

igen, egyetértek, 20 évesen ne tegyél ilyen könnyelmű kijelentéseket!!! nem kívánom, hogy szakítsatok, remélem, teljesül, amit elterveztetek, de azért manapság nagyon ritkán jön össze ilyen idős korban ez komolykodás! pláne, ha a barátnőd még csak 17 éves... de azért remélem, hogy nektek sikerül hűségesnek maradnotok egymásnak, én egyszer szintén igen komolyan le akartam kötni magam egy srác mellé, aztán viszont hirtelen besokalltam, és kimenekültem a kapcsolatból! azóta mondjuk szingli vagyok, de azt a döntést nem bántam meg, mert szükséges volt ahhoz, hogy felnőjek, és komolyabban vegyek dolgokat! akkor voltam 19, most 22...


a lényeg, hogy ne kapkodjatok el semmit! annyira nem kell sürgetni azt a házasságot, meg családtervezést!!! eljön annak is a megfelelő ideje!!! ;)

2008. márc. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van. Pl. én sem. De a gyülekezetben, ahová járok is stabilak és boldogok a házasságok.


Alapból ez lenne a normális, mivel ezt ígéri meg az illető az esküvőn. Ehhez az kell, hogy az ember mással még gondolattal sem szabad, hogy játszadozzon.


Abban a pillanatban, hogy az agyam egyik felében megszületne, hogy "Hűha, ez a csaj mennyire jó nő!", bárkivel kapcsolatban, aki nem a feleségem, rögtön azt mondom magamnak:


"OK, öregem, biztos az, de van egy feleséged, akit szeretsz, és akinek megígérted az esküvőtökön, hogy mindig hű leszel hozzá és szeretni fogod. Eszedbe sem szabad jusson más."


Csak egy kicsit off:

Persze az sem árt, hogyha az a házasság Istenre van alapozva. Nem látszatvallásosságra, olyan templomi esküvőre, ahol Isten díszlet, de egyébként egyik fél sem hívő, hanem valódi hitre. Gyakorlatilag nem létezik megcsalás, ahol ez így működik. Nagyon sok ilyen házaspárt ismerek.


Persze nem egy olyan nem hívő házaspár is van, ahol ez igaz, pl. a saját szüleim. Erős jellem kell hozzá.


üdv: Gyuri

2008. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!