Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a tökéletes kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tökéletes kapcsolat titka? Hogy ne unjon rám a fiú, jó legyen minden! Elég a minden 2. nap talizás?

Figyelt kérdés
Elsők voltunk egymásnak, tehát el kell érnem hogy ne akarjon mást is kipróbálni!
2008. aug. 22. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Annyiszor találkozzatok, ahányszor jól esik! Nem kell szerepet játszani egy kapcsolatban! Szeressétek egymást, ne a "divatnak" akarjatok megfelelni!

Fontos az őszinteség, a bizalom, a hűség, a kitartás - de ehhez két ember kell! Ezt nem "elérni" lehet a másiknál, hanem találni valakit, aki ilyen.

Egyébként szerintem olyan, hogy tökéletes kapcsolat nem létezik.

2008. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
eddig mindennap taliztunk,nagyon sok vitánk volt,szakítottunk,most megint együtt vagyunk és megkért h kevesebbet találkozzunk egy kicsivel!
2008. aug. 22. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Hú, az gáz, hát én lépnék, ha egy pasi ilyet mondana nekem...
2008. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátommal 2 éve vagyunk együtt, elsők voltunk egymásnak, ugyanúgy. És én úgy mondanám, megteremtettük a tökéletes kapcsolatot. :D Fő a bizalom, az őszinteség, valóban ezek nélkül nem megy semmi. És nem baj, ha nem találkoztok minden nap, hagyni kell a másiknak egy kis szabadidőt, amikor magával is foglalkozhat (nem mintha nem szeretne veled foglalkozni, de igenis az emberek igénylik néha a magányt) Találjatok ki izgi programokat, menjetek kirándulni, hogy aztán holtfáradtan dőljetek be az ágyba, nézzetek meg egy filmet, vagy keressétek fel a barátaitokat, hogy együtt csináljatok valamit. ;)
2008. aug. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!