Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik és nagyon szeretem, bár még alig ismerem...De nagyon szereteném megismerni közelebbről.Hogyan kellene csinálnom?Tanácstalan vagyok.Még soha nem volt pasim, és még ilyen helyzet sem állt elő.Valakinek valami...?Hogyan menjek oda hozzá?
2010. febr. 11. 11:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
értelmes "kislány" vagy:)
2010. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2010. febr. 11. 11:35
 13/19 anonim ***** válasza:
hidd el,te jól teszed,hogy ilyen korban még nem érdeklnek anyira a fiúk,mert ahogy írtad,csak magadnak segítettél,mert nem kellett sokat csalódnod,és nem kell mindig az árral sodródni,ráérsz majd pár évvel később is hidd el,addigra meg majd úgyis megtalálod azt a srácot akivel szerelemteljes románc lesz a kapcsolatototk:)
2010. febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokata, pár év múlva már szerintem úgyis össze barátkozok ezzel a fiúval.:) Akkorra talán már lesz is vmi. :D:)
2010. febr. 11. 11:50
 15/19 anonim ***** válasza:
helyes hozzá állás:)ha te meg már akarni fogod,mindig lesz rá jelentkező hidd el,csak járj nyitott szemmel,és az értékeidet ne veszítsd el:)
2010. febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
:)
2010. febr. 11. 12:00
 17/19 anonim ***** válasza:
azért én megismernélek,ha egy kicsit idősebb lennél,még mindig az első válaszoló:)
2010. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ha tod a nevét keresd meg myvipen és kérd el az msnét

am egy suliba jártok?

2010. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem tudja a nevem és nem egy suliba járunk. :D
2010. febr. 14. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!