Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik és nagyon szeretem, bár még alig ismerem...De nagyon szereteném megismerni közelebbről.Hogyan kellene csinálnom?Tanácstalan vagyok.Még soha nem volt pasim, és még ilyen helyzet sem állt elő.Valakinek valami...?Hogyan menjek oda hozzá?
2010. febr. 11. 11:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak plátói érzelem:)
2010. febr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem.Soha nem volt ugyan pasim, de én nagyon tudok ragaszkodni.Egy fiúba 2 évig voltam szerelmes, de nem mertem lépni soha, de nem rég megpróbáltam, de nagyon bunkó volt velem...:( Kiábrándított...De most Ő, tetszik nagyon, mert külsőre és természetre is nagyon bejön...:) És én nagyon tudok SZERETNI...
2010. febr. 11. 11:14
 3/19 A kérdező kommentje:
Szeretnék végre valakihez tartozni, és szerintem Ő olyan, akit el tudnék fogadni, ha csak barátként is.:)
2010. febr. 11. 11:15
 4/19 anonim ***** válasza:
kedves leány lehetsz,az első válaszoló vagyok.idővel biztos megtalálod azt a fiút aki ezért a romantikus lényedért szeret,és nem fogs a szerelem miatt szenvedni!
2010. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
:) Köszi.:)
2010. febr. 11. 11:20
 6/19 anonim ***** válasza:
amúgy magamra ismerek az írásodban,mintha magamat olvasnám,ugyanilyen érzéseim vannak:)
2010. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Tényleg? :)
2010. febr. 11. 11:22
 8/19 anonim ***** válasza:
mondjuk én már voltam lánnyal,de akkor is a szerelem számomra több csalódást és szenvedést hozott,mint örömet,emiatt sem üldözöm,egy jó ideje....
2010. febr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Én még nem voltam fiúval de örülök is, hogy nem hamarkodtam el mert csak csalódások lettek volna úgyis mind...Mostanság sokan(8-10 éves gyerekek) MÁR "pasiznak", "csajoznak", de full értelmetlenül, csak 1 hétig járnak maximum...meg nem is tudják még mi a szerelem, de legalább nagyjából tapasztalatokat szerezhetnek, talán, de még az sem biztos...

Egyébként és 13/L

2010. febr. 11. 11:28
 10/19 A kérdező kommentje:
vagyok (ez lemeradt...xD)
2010. febr. 11. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!