Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éves kapcsolatból szakitotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éves kapcsolatból szakitottam/tunk, és most ujra kisért a vágy. Nem tudok dönteni. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindkettenen tinédzserek vagyunk,3 évig voltunk párkapcsolatban,mindkettten szüzek voltunk,bár nemsokáig. :)

szépen ment a kapcsolat egy darabig,de másfél,2 év után ugyéreztem kezdem "unni" a kapcsolatot,aztán elkezdtem hanyagolni a lányt,ami persze neki nagyon zavaró volt,és így sok veszekedés,kisebb szünetek léptek be,majd 3év után "végleges" szakítás.

4-5 hónapig szinte alig láttuk egymást,de mikor megláttam azokon a ritka pillanatokon, olyan érzésem támadt,mintha hiányozna,és a szakítás után is sokat gondolkoztam,miért tettem ezt.

majd egyszer elkezdtem vele személyesen társalogni,és bevallani,hogy én hibáztam. és látszott rajta,hogy ő is szeret még engem.de engem olyan "se veled,se nélküled" érzések "piszkállnak",ami miatt nemtudok dönteni. ebben kérnék segitséget,mert összevagyok zavarodva.


kössz.


Styl3


2008. aug. 22. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Tinédzser koromban nekem is ez volt a helyzet az első szerelmem után,akivel 2 és félévig együtt voltam.az lett az eredménye,hogy fél évig találkozgattunk ujra,de megint összevesztünk,és ujra fél évig nem beszéltünk.Ma már több év távlatából mindketten más kapcsolatban élünk,és jó a kapcsolatunk,barátként beszélgetünk egymással. "nem jó újra felmelegíteni a kását"
2008. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, ez a séma egy felnött tinédszer kornál is? 17-18?
2008. aug. 22. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Én vagyok az előző válasz írója.

18 voltam amikor szakítottunk,ő 17,és innen volt fél év amikor nem beszéltünk,fél év amíg "összejártunk" újabb félév amig nem beszéltünk,és azóta kb jóbarátság.

2008. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

értem,köszi a választ. sajnos, vagy szerencse (majd kiderül) a sors ugy akarja,hogy ujra "felkell melegíteni azt a kását".


nehéz döntés ez,de hát ilyen az élet... :S


kösz még1szer.sokat segitett a válasz.

2008. aug. 23. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!