Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 évesen taipzás, petting...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liza6789 kérdése:

16 évesen taipzás, petting már belefér egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
ennyi évesen lehet már ezeket csinálni? meddig mehetünk el a pasimmal?16L

2015. jan. 31. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
simán belefér
2015. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ameddig ti akartok, nincs erre valami előírás. De fontos, hogy tudatában légy annak, amit csinálsz, nehogy később problémád származzon belőle.
2015. jan. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Ennyire agyhalottként hogy van pasid???
2015. jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hm.talán azért van mert ő nem egy kérdésemből döntötte el h agyhalott vagyok e vagy sem.nem ismersz.ugyhogy ne mondj rólam véleményt.
2015. jan. 31. 14:53
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Nekem 16 éves koromra már 3 pasival is voltak... élményeim. :) Nem az számít, hogy más mit mondd, hogy mit tehetsz meg, hanem ha meg akarod tenni, van e elég eszed hozzá, hogy normálisan tedd, és hogy ne csinál kurv_t magadból. Legalább ne híreszteld utána, miket csináltál.


Szóval a kérdésre a válasz, bármi belefér.

2015. jan. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem várj vele, nem vagy elég érett rá, ha ezt a kérdést felteszed. Ne kötekedésnek vedd, mert ez nem az. Ha te is és ő is szeretné, akkor nyugodtan, semmi akadálya sincs, annyi, hogy légy tudatában mit is csinálsz, ha nem vagy felkészülve rá, vagy feszengsz, akkor mondd meg a barátodnak, ha szeret, akkor elfogadja.
2015. jan. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2015. jan. 31. 14:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. Majd kialakul
2015. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amíg felmerül benned ez a kérdés, addig inkább csak fogjátok egymás kezét. 16 évesen már nem voltam szűz, 15 éves korom óta élek szexuális életet, mondhatni folyamatosan és igen gyakran, és soha nem merült fel bennem, hogy vajon helyes-e, amit teszek, szabad-e már nekem ilyet csinálnom, elmehetek-e már eddig. 21/N
2015. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
már szexelnetek kéne
2015. febr. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!