Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A petting belefér? 14/L

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve vagyunk együtt, és ma először alszom nála. A szülei nem lesznek otthon. Nem szexelni akarunk.Ja és a barátom is 14 éves.
2011. aug. 28. 13:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy zsákba talán.
2011. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Na persze...

Egy kis petting lesz csak... aztán lehet, hogy csak egy kis orálszex... aztán csak kicsit beteszi a végét...aztán meg már úgyis mindegy.

Komolyan elhiszed, hogy egy év után azért hív át éjszakára a barátod, hogy smaci-tapi legyen reggelig?

2011. aug. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
sztem bele fér simán főleg ha nem akartok szeretkezni igazán
2011. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
előjátéknak jó ;)
2011. aug. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ÓVSZER !!!!!!
2011. aug. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

13:09

Köszi! Igazából csak azt akartam megtudni, hogy 14 évesen nem korai-e a petting

2011. aug. 28. 13:12
 7/15 anonim ***** válasza:
Bele. Korban már teljesen érett vagy rá. Ha megszabad kérdeznem: végeztél már önkielégítést?
2011. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen végeztem. És köszi a választ =)
2011. aug. 28. 13:23
 9/15 dirtboy ***** válasza:

de, korai 14 évesen a petting, na most meg tudtad tőlem úgy hogy verd ki szépen a fejedből.


a véleményem meg hogy leszarod hogy ki mit ír mert úgy is megcsinálod és csak megerősítésre vársz,abból is látszik hogy annak a személynek köszönted meg a válaszát aki helyeselte hogy nem korai,pedig volt ott másik értelmes válasz is csak a másik nem azt írta amit te olvasni szeretnél.

2011. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyonis korai,ha eszetek van vártok még vele pár évet.Ha ez a fiú nem hajlandó rád várni akkor nem is szeret igazán.

Biztos,hogy te is akarod,vagy csak a barátod miattt mész bele?

Ha már kiírtad ezt a kérdést akkor szerintem valahol legbelül te is tudod a választ.Tudod te s,hogy nem fér bele.Kislány vagy te még,nem kéne ilyesmivel foglalkoznod.

A fiúzással nincs baj,de egy 14 éves lánynak a 14 éves önmagát kell megélnie nem úgy kell élned és nem azt kell csinálnod mint egy 18 évesnek.

Ha 14 évesen belefér a petting akkor 15 évesen a szex is belefér de mit fogsz csinálni 24 évesen?

Megmondom,ha így folytatod ki fogsz égni és már semmi örömed nem lesz a szerelemben mert te már mindent kipróbáltál.

A szüleitek ehhez mit szólnának?

Gondolj édesanyádra,hogy milyen rosszul esne neki ha tudná,hogy a kislánya ilyet csinál.

Nem valószínű,hogy ez a fiú lesz életed párja,legalábbis az álltalános iskolás szerelmek a legritkább esetben szoktak házassággal végződni.Lesz még sok fiú az életedben akiket jobban fogsz szeretni akkor majd bánhatod,hogy nem vártál egy ilyenre hanem az elsőnek odaadtad magad.

Fogadd meg a tanácsom és a saját érdekedben ne aludjatok együtt!

2011. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!