Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ciki és mi nem manapság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ciki és mi nem manapság?

Figyelt kérdés

Kedves tizenévesek és idősebbek , légyszi írjátok meg nekem hogy manapság mi ciki és mi nem ? gondolok itt pl.:nyakkiszívás, össze-vissza csókolózás,fűvel-fával való lefekvés stb.....

köszönöm....


2010. febr. 9. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Ciki a nőknél az anál szex, a szopás és a nyelés, mindenkivel ingyen lefekvés. Mert ha valaki "prosti", akkor legalább kérjen előre egy kis pénzt:D


Ciki a pasinál: az egyéjszakás kalandok hajszolása, az önzőség az ágyban.


Az análszex nem ciki, ha két egymásra gerjedő férfi között történik.

2010. febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nyakkiszívás embere válogatja mondjuk nem valami kellemes az áldozatnak főleg nyáron... :/

A fűvel fával való lefekvést se támogatom. Szerintem szégyen. :/

2010. febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A ciki szó nem a leghelytálóbb ide. Egyépként szopás mért ciki?:O

Az a "ciki" ha egy csaj hetente más fiúval baszatja meg magát.

2010. febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
14:14 még maga a szó, hogy "szopás" az is ciki!
2010. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi a ciki azon hogy valaki leszopja a barátját?:D
2010. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
az h ez egy néhány lánynak megalázó hogy letérdel a barátja elé és leszpoja szerintem nincs benne semmi.. ha szeretik egymást!!
2010. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nyakszívás nem ciki, de inkább ne. nem szép látvány.

össze vissza csókolózás, otthon egymás közt. társaságban tudjunk már viselkedni.ha pedig ez alatt azt érted h valaki elmegy buliba és kevereg valakivel, sztem nem ciki, ha a kiscsaj is élvezi, és eltud vele számolni a lelkiismeretének.

fűvelfával való lefekvés, nah az ciki, ha lány vagy és ha fiu vagy akkoris. azzal meg abszolut nem értek egyet h "szopni" ahogy irták ciki lenne. sztem hozzá tartozik a szexhez, és én imádom csinálni. ésmellesleg aztis szeretem ha nyalnak, teháát...

18/L

2010. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...

Azért kérdeztem mert fiatalok között szoktam mozogni ,és ott hallok ilyeneket Arra a következtetésre jutottam hogy manapság a fent nevezett dolgok egyáltalán nem cikik, sőt "menő ".és ismerek több lányt is akik menőségből csinálják ezeket a dolgokat. Magyaráztam nekik hogy megalázzák saját magukat, de hiába....

2010. febr. 10. 14:19
 9/10 anonim válasza:

A ciki szó szerintem értelmetlen, mert nincs semmi amit más előtt szégyellni kéne.Kínosnak viszont érezhetsz néhány helyzetet, ami még szokatlan neked.

Szerintem tinédzser társaim is elgondolkozhatnának ezen amit manapság csinálnak, hogy bizonyos köröknek, egy bizonyos rétegnek meg akarnak felelni úgy, hogy becsapják magukat azzal amik nem is ők valójában csak azért, hogy néhány értelmetlen divatot kövessenek. Például cigizek mert másik 3 haverom is csinálja, de tudom hogy rossz dolog. (De hát a barátaim)!!! ... akkor lehet hogy megutálnak ha nem teszem? ... elég baj hogy itt tart ez a világ :S

bár ez már nem egészen tartozik ide.


16/f

2010. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kár hogy a többség nem így gondolkozik....((

neked gratula....

2010. febr. 16. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!