Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az manapság ciki, ha 16 és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az manapság ciki, ha 16 és fél évesen még nem volt barátom?

Figyelt kérdés
És nem is smároltam, meg semmi, pedig már az összes osztálytársam rég túl van mindenen. Lehetett volna csomó, de még nem tudom úgy elképzelni magamat, mert szerintem még nagyon gyerek vagyok. De már hiányzik :( Mit fog hinni az első barátom, ha egyáltalán lesz? :'( 16L
2009. dec. 13. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki!Az a ciki hogy itt kérdezgeted!És ne azért akarj Te is mert az összes osztálytársadnak volt.Ha lesz a barátod,nem ez fogja érdekelni.Sőt még örülni is fog hogy Ő neked az első.Nyugi! :)
2009. dec. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lesz barátod. És örülni fog neki, hogy nem ment előtte rajtad végig a fél suli. :)

Egyáltalán ne tartsd cikinek, nagyon is jó dolog, hogy még nem pasizol. Szerintem az osztálytársaid vannak túl rajt nagyon korán, bár ez meg egyéni vélemény.

20/L

2009. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát ha hiányzik akkor azt jelenti h nem érezheted magad gyereknek hozzá, amugy meg ha nem tudsz majd smárolni nem gáz ne aggodj ilyeneken majd megtanit a barátod :D

16/F

2009. dec. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenen ne rágódj, mert nekem se volt 16 évesen baátom! És 16 évesen csókolóztam előszőr, amit nem bántam meg, mármint, h ennyit vártam!És most 18 éves vagyok és nem érzem magamat kevesebbnek, h ennyit vártam anno, sőt...
2009. dec. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

17 évesen csókolóztam először,és azóta van barátom is.

Hm..nem ciki,mondjuk akkor én is annak éreztem :-)

De egyáltalán nem az,már beláttam,hogy felesleges volt ezt gáznak éreznem akkor.


Én azt hittem,hogy sosem lesz senkim..aztán lett :-D És azóta is vele vagyok.


18/L

2009. dec. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! :D Én 16 és fél éves F, PONTOSAN annyi mint Te, s nekem se volt még szerelmem. De szeretnék egyet, nyugi, neked is lesz majd, pont úgy mint nekem! :
2009. dec. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!