Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság ez meddig ciki?

Figyelt kérdés

12/L

van egy barátnőm aki szintén 12 másik suliba jár és már járt egy 5.essel is a sulijából és most egy 7.-essel jár.én még nem jártam senkivel.nekem ez így ciki a mai világban.szerintetek is?


2011. jún. 8. 15:44
 1/8 napietus ***** válasza:
100%
nem, a barátnőd a ciki :S
2011. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Légyszíves, ezt naponta kérdezzétek még meg! Nem nem ciki, ez nem lóverseny.
2011. jún. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Ezt naponta többször kérdezik, csak a kor változik mindig. De bevallom, ez a legfiatalabb akit láttam itt.

Hát szerintem meg ennyi idősen ilyet kérdezni ciki.

2011. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem... az a ciki hogy én még nem jártam senkivel ezidáig de hátha most meglesz, az a baj hogy 17 évesen már nem annyiból áll a járás hogy megkérdezed, azért 12 évest nem vállalnék be túl nagy lenne a bűntudat XD

f17

2011. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

örök igazság: mindig azok az emberek haladnak fejhosszal a többiek előtt, akik a maguk ritmusába élnek.


Semmit ne tegyél azért, mert ciki, nem ciki. Amikor neked eljön az idő akkor lesz barátod, akkor már felkészülsz arra, hogy egy párkapcsolatot tudj majd méltón kezelni.


Most még gyerek vagy. Talán még másfél éved van arra hogy mindazt megtedd, amit egy gyereknek szabad, de egy felnőttnek már nem illő. Ha most nem használod ki, hogy még nem tartozol felelősséggel mások felé és az egyetlen kötelességed a tanulás... akkor később már hiba bánod.


Légy még gyerek egy kicsit. Utána úgy is fel fog gyorsulni minden és csak azt veszed észre, hogy minden a nyakadba szakadt.


21/L

2011. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
(: köszönöm a választ utolsó!
2011. jún. 8. 18:46
 7/8 A kérdező kommentje:
uccsó előtti.jójó tudom:)xD van 1 egy 17 lánytesóm.
2011. jún. 8. 18:47
 8/8 A kérdező kommentje:
és van pasija szal sejtem.
2011. jún. 8. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!