Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » De miért? Én semmi rosszat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De miért? Én semmi rosszat nem tettem.

Figyelt kérdés

Azt mondta nagyon kedvel de nem akar komoly kapcsolatot.

De azelőtt meg olyan SMS-eket írt!!

De nem tudok rá haragudni.Még jobban szeretem.


2010. febr. 9. 04:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés gázos...semmi konkrét dolog nincs benne...jártál vele? és milyen SMS-eket írt? Írj már konkrét dolgokat légyszives...

15/F

2010. febr. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
értem..tudod egy embert minél jobban leakarnak koptatni, egy másikhoz annál jobban ragaszkodik. Sajnos,ha azt mondta hogy nem akar komoly kapcsit vagy egyáltalán nem aka, akkor hagyd jópárszor pofáraesni, majd aztán 1 év eltelte után jelentkezznla újra. Nálam működött, ugyanez a szitu volt majdnem! Sok Sikert kivánok! --Chocky--
2010. febr. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Utolsó! privátba tudnánk beszélni? mert ahogy mondtad neked már volt ilyen és most én is hasonlóba vagyok:S és nem igazán tudom mit tegyek! légyszives írj rám privátba!
2010. febr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6:30-as
2010. febr. 9. 14:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Olyan smseket küldött hogy így az esete vagyok meg hogy találkozunk meg ilyenek.
2010. febr. 9. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!