Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi rosszat tettem? Elfogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi rosszat tettem? Elfogom veszíteni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal nem- rég vagyunk 1ütt.Távkapcsolatban élünk. Én nem tudom micsinál otthon, de teljesen megbízok benne, nem hinném, h megcsalna. De kb.1 hete teljesen megváltozott nem keres, nem hív mindig én hívom és álltalában mindig rossz időben. Vagy visssza hív vagy nem de ha vissza is híva akk jó nagy késésekkel. Mindig igéregeti, h találkozunk, de állandóan átteszi. Mi történhetett vele? Nem akarom őt elveszíteni..
2009. aug. 11. 13:51
 1/7 anonim válasza:
100%

Mi történhetett vele?

Lehet hogy tőle kellene megkérdezni!

2009. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi baja. Lehet, hogy már nem kellek neki, de akkor mértnem mondja el? Kérdeztem már sokszor, hogy mi baja velem, de mindig azt mondta, hogy "veled semmi, csak fárdt vagyok". De érzem, h velem van valami baja. :(
2009. aug. 11. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem se veled van a baj esetleg csak szerinte ez a dolog nem nagyon működhet igy és nem akar hülyiteni vagy vmi de am tényleg lehetne benne annyi gerinc h meg mondja mi a baj... sztem kérdezz rá
2009. aug. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ugyan ezen mentem át, hidd el. ugyanúgy távkapcsolat volt, és ő is így kezdte... Aztán már egyre kevesebbet beszéltünk, ha én nem kerstem ő se engem. Mikor szakítottam 3 hét szenvedés után, azt mondta h még szeret, csak a távolság és a korkülönbség (7 év) nagyon zavarja. Szakítani nem akart egyikünk se, de a folytatás sem ment volna... Szerintem veletek is ez lehet. valszeg már érez valamit, de nem megy neki és nem akar megbántani. Közöld vele a tényeket és mond el neki h őszinte legyen, ne szórakozzon veled. Hajrá :)
2009. aug. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd az egészet. Ha még találkozni sem akar veled, akkor megbeszélni sem tudjátok. Ne keresd, ne hívd. Ha akar valamit, majd utánad megy ha meg nem akkor így járt. Te Nő vagy és ne te menj már utána
2009. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz, ha mégsem veled van baja, nehogy bebeszéld neki és úgy legyen!
2009. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem veled van baja..lehet h te megbizol benne meg minden csak gondolj arra hogy ö lehet hogy a hátad mögöt csinál valamit..pontosan megcsal.lehet h te arra nem lennél képes de ö..lehet h te azt hiszed h ö sem de a táv kapcsoltat az sosem jó a vége szinte mindig az h vége...vagy megoldjátok ugy h összeköltöztök..ha persze van rá lehetöség vagy az h mindennap találkoztok vagy bármi..kérdezd meg töle h mi van és h fontos lenne ha találkoznátok és beszéljétek meg..de figyel arra oda h hazudik e vagy nem..csak a szemébe kell nézni és mindent megtudsz..csak nehogy a szép szeme elvegye a figyelmedet!
2009. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!