Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szakitsak? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakitsak? Van még értelem ezt folytatni?

Figyelt kérdés

4éve vagyunk együtt a barátommal és valami elromlott. Legalább is ugy érzem. Szerinte minden jo de nem igy érzem. Van egy srác akivel csak beszélgettem a munkahelyemen és semmi több, ö mindig vele jön hogy a*** igy meg a *** ugy és menjek hozzá.

nem bizik meg bennem nem is halgat végig másokat kérdez meg hogy mi van.


2008. aug. 21. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ülj le és beszéld meg vele. Mert szerintem egy 4 éves kapcsolatot nem igy kéne dobni
2008. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Töltsetek el egy romantikus vacsorás estét(így könnyebb vita nélkül megbeszélni a dolgokat) aztán folytathatjátok a hálószobában..stb.. :D Az ilyen esték nagyon összehozzák az embereket, ha már a hosszú kapcsolat kissé ellaposodott.
2008. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4 év nem kevés idő,a bizalom meg nagyon fontos egy kapcsolatban,anélkül nem megy semmi.Mindenképpen beszéljétek meg szerintem,hogy mi okozza nála,hogy nem bízik benned annyira.Ne a szakítás legyen a fő cél elsőre,hanem próbáljátok ezt a helyzetet megoldani,azzal hogy megbeszélitek ezt.
2008. aug. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Egyetértek az elöttem válaszolókkal!4 éve kapcsolatot nem lehet csak így eldobni!üljetek le bezéljétek meg és ha igy sem sikerül akkor ne beszélgess a sráccal de ha sikerül éresztetned vele hogy őt szereted nem azt a srácot sikerülhet.De ha nem sikerül ne beszélj a sráccal.
2008. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszike.

a megbeszélés dolog nem igazán megy mert mindig azt mondja h hagyjam már meg hiába mondok valamit nem válaszol, nem mond véleményt. a vacsi dolog meg négy év alatt kétszer sikerült összesen.

2008. aug. 21. 17:37
 6/7 A kérdező kommentje:
várom a további válaszokat.
2008. aug. 21. 17:41
 7/7 anonim válasza:
akkor marad az hogy a sráccal nem beszélsz vagy a fiudnak elmondod hogy nicncss köztetek semmi ugy ha nem is hallgat meg é
2008. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!